Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom, hogy vastagak combjaim,...

Tudom, hogy vastagak combjaim, (kép lent) próbálok rajtuk sporttal változtatni. Legjobb barátnőm szerint ez genetika és ettől véknyabb ha fogyózok sem lesz. Szerintetek sem?

Figyelt kérdés
Csinálok gyakorlatokat combra, fenékre, futok, ugrókötél, fitness szalag..esélytelen, hogy véknyak legyenek?:(( [link]
2012. jún. 4. 23:47
1 2
 11/16 anonim válasza:

Ilyen csini lábakat is már rég láttam, kösz hogy belinkelted.

A combodat se ártana izmosítani, de a lábszáradat mindenképp edz.

Egyébként ritkán látok ennyire esztétikus, finom bőrű lábat.

2012. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Meggyőződésem, hogy csak a kép mutatja ilyennekk, valójában nem hiszem, hogy ilyen!:) Egyébként azóta is minden nap csinálok gyakorlatokat, és a vádlimat is edzem hozzá, köszönöm mindenkinek!:))
2012. jún. 6. 23:26
 13/16 anonim ***** válasza:

"Meggyőződésem, hogy csak a kép mutatja ilyennekk, valójában nem hiszem, hogy ilyen!"


Hát igen, pontos a diagnózis: testképzavar.

2012. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a feneked is szívesen véleményezzük ha raksz képet
2012. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A finom bőrre értettem. Egyébként nem hiszem, hogy testképzavaros lennék, de úgy hiszem a véknyabb szebb és én is jobban érezném magam a bőrömben..de köszönöm a diagnózist!:)
2012. jún. 6. 23:38
 16/16 anonim válasza:
Szépek a combjaid, egy picit izmosabb lehetne.
2012. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!