Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó lesz ez az edzés és kaja?

Jó lesz ez az edzés és kaja?

Figyelt kérdés
160 cm magas, 59 kg. vagyok. A hasamról szeretnék fogyni. A kérdésem az hogy napi 10 km bicikli, 100 hasizommal elérhetem-e mindezt ? Vagy iktassak be mást is? Esetleg ötletek? A kajám ez lenne: reggeli kávé (cukor nélkül), reggelire pirítós, ebédre főtt tojás, vagy zabkása, vacsorára pedig mikor zöldség mikor gyümölcs. Vagy esetleg ötletek ? Szerintetek?

2012. jún. 3. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy valami: mikor csokit ennék, azt kivánom mit tegyek hogy vagy egyek hogy ne kivánjam, ne kelljen?
2012. jún. 3. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a kaja így nagyon kevés lenne. Reggeli ok (de azért megdobhatnád egy kis paradicsommal/paprikával/retekkel/ ubival, stb. Ebédre egyél valami sovány husit, zöldségkörettel, savanyúsággal vagy levest, vacsira pedig pl. sovány túrót, joghurtot, csirkemellet... Köztes étkezésnek zöldség, gyümölcs szerintem jó. Igazából úgy gondolom, annyi a lényeg, hogy a szénhidrátot és a cukrot próbáld meg nagyon lecsökkenteni ( a cukrot lehetőleg teljesen hagyd el, szénhidrátot meg inkább délelőtt fogyassz), egyél sok fehérjét, zöldséget, gyümit + sok folyadék. Sportban inkább én nem adok tanácsot :D
2012. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :):)
2012. jún. 3. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:
a sporthoz annyit, hogy a 10 km bicikli kevés lesz, pláne ha városban csinálod (sokszor meg kell állni, lelassítani, stb) a 100 hasizom pedig hülyeség :) csinálj inkább 30-30-at mindenből, úgy hogy minden izomcsoportot megmozgass
2012. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!