Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fogyókúrázik jelenleg?

Ki fogyókúrázik jelenleg?

Figyelt kérdés

Ha fogyókúrázol, válaszolnál pár kérdésemre?

1. Mennyi ideje fogyókúrázol?

2. Milyen fogyókúrát követsz? Mi a módszered?

3. Sportolsz is? Mit és milyen gyakran?

4. Hány kg ment le idáig?

5. Még hány kg-ot akarsz leadni?

6. Miért akarsz lefogyni?

7. Mi motivál?

8. Szoktál csalónapot tartani vagy néha-néha bűnözni?

9. Hogy érzed magad? Szoktál éhes lenni?

10. Hány cm és kg voltál a fogyókúra elején? Mennyi a cél?

+1: Milyen gyakran méred magad?

Köszi a válaszokat! :) (Bocsi, hogy ilyen sok a kérdés!)



2012. jún. 7. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem fogyókúrázok, hanem eszek mint egy gorilla, és naponta mérem magam, hogy mikor leszek végre 90kg

22f:D

2012. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. 3 hónap

2. 1200-1300 kcal, sok fehérje, kevés szh., zöldségek

3. 2 naponta réka,-ez előtt 10-15 p futás, vagy ugrálás, köztes napokon futás-kocogás 40 perc. 1 nap pihi.(5.nap)

4. 2,5-3 kg

5. 2 kg

6. sz@r a tükörképem, + a ruhák sem állnak úgy ahogy kéne

7. a tükörképem

8. igen, diab. csoki 100 kcal-nyi hetente 1x max 2x(vagy heti 2x2 db csokis cerbona szelet reggelire)

9. sz@rul, mert semmi nem változik, csak nyögvenyelősen; szoktam éhes lenni, de nem vészes

10. 159 cm 53 kg; nem mérem, csak ha jól érzem magam akkor van cél.

11. írtam


Miért érdekel? :)

2012. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tavaly fogyóztam... leadtam (étrendel és rengeteg biciklizéssel)5 kg-t. Utána jött a lényeg. Elmentem ácsként dolgozni.Hát egy nyári szünet alatt csináltam a 92kg-ből 78-at. De nem jött vissza csak 8 kg:D.Ja... Ahogy elmentem dolgozni úgy zabáltam ahogy csak tudtam egész nap kivéve este!!!
2012. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1, 2 és fél hónapja

2, egészséges étkezés + kalóriaszámolás (napi 1200), semmi cukor, liszt, zsír, sok fehérje, szénhidrátból meg zabpehely, zöldség, puffasztott búza, barnarizs.

3, edzéstervem van, konditeremben csinálom, most kezdtem nemrég, heti 5-öt tervezek

4, 9 kg körül, de ebből az első pár kiló csak víz és salakanyag

5, még legalább 6-ot, bár inkább alakra megyek, nem kilóra

6, mert undorodom a zsírpárnáimtól, feszes vonalakra és önbizalomra vágyom

8, soha. max heti 2-3x cukormentes müzliszelet vagy 1 kocka étcsoki.

9, nehéz, mert nagyon kívánom a nasikat, nem telik el úgy óra hogy ne vágyakoznék valami finomság után.

10,74 kilóval kezdtem, most vagyok 65.

11,hetente szoktam, bár a tükör és a nadrágméret fontosabb, mint a mérleg

2012. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 hónapja

semmilyen extra kúra, csak reggel eszem szénhidrátot

heti 4-5-ször egy órát elliptikusozom, és úszom

eddig kb. 20 kg ment le, de sok volt a kezdő

még kb. ugyanennyit

mert, utálom magam, terhesség miatt híztam ennyit

hogy beleférjek a régi ruháimba

szoktam bűnözni, általában 2-3 hetente vasárnap este rendelünk egy pizzát (de másnap lemozgom:)

nem igazán szoktam már megéhezni

162 cm és 95 kg voltam

nagyon ritkán mérem magam, inkább a ruhákra adok

2012. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1: kisebb-nagyobb megszakításokkal 9 és fél hónapja

2: intenzívebb időszakaimban paelozom, most kicsit zűrös az életem, úgyhogy csak félig tartom (eszem kenyeret)

3: heti 2-3 alkalommal futok 5 km-t (+ heti 3x45 perc tesi)

4: 12

5: 5-6

6: mert így ronda vagyok

7: az, hogy minél jobban nézzek ki

8: előfordul, főleg a suliban, mert reggel sokszor nincs időm kaját csinálni, az iskolai büfében pedig csak szendvicsek, pékáruk és rágcsálnivalók vannak

9: nem, inkább levertnek és üresnek érzem magam ha nagyon szigorúan diétázom

10: 166 cm vagyok, kb. 70 kg voltam, most 58 vagyok és kb. 52-53 szeretnék lenni

+1: minden vasárnap, de csak a súlyomat, bár úgy érzem a derék- és csípőbőségemet is mérnem kéne, mert úgy mégis csak pontosabb, de még nem volt hozzá lelkierőm

2012. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 nap, testépítő diéta, 3 gramm/ testsúly kg fehérje és 2 g ch ról indultam, mellé olajos magvak,valamint vitamin, kiegészítőnek : fehérje,bcaa,l-carnitin,vitamin,HMB. Heti 4 súlyzós és 6 aerob edzést végzek úgy hogy min 1 teljes nap pihenőm legyen. Az előző diétámnál ami eléggé jól sikerült, 10 kilót adtam le, minimális izomveszteséggel, 2 szer bűnöztem ez idő alatt, 15 centi ment le a hasamból( a végére kockás volt), a fent említett edzések mellett szoktam boxolni, valamint crossfit jellegű gyakorlatsorokat sem vetem meg. Most hasonló jelleggel fogok mindent csinálni, talán amire jobban kell figyelnem, a zsír, valamint a rost bevitel, mert ezeket elhanyagoltam.
2012. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és a célom ugyan az mint eddig, jól kinézni, emellett jó sportteljesítménnyel rendelkezni, (Kung-Fu OB győzelem a rövid távú tervek között van, és ehhez elengedhetetlen a jó erőlét)
2012. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!