Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabáltam, igaz? (Lent...

Bezabáltam, igaz? (Lent leírom, mit faltam. )

Figyelt kérdés
Két szelet burgonyás fehér kenyeret, két szelet löncsöt (a pápai konzervnél laposabb doboz, és abból faragtam ki két kb. 1 cm-es szeletet), egy közepes paradicsomot, egy kis fej vöröshagymát meg egy púpos mokkás kanálnyi teszkós ecetes tormát. Nem számoltam, hány kalória lehet, de érdekelne, hogy ez nagyon sok-e.
2012. jún. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kenyér nem kellett volna :)

Sebaj,indulj újra.

2012. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálkoztam ezzel a kalkulátorral. Persze csak hozzávetőlegesen írogattam be a grammokat, de az jött ki, hogy 430 kcal. O_O
2012. jún. 3. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem a mennyiséggel/ kalóriával van a gond, hanem, azzal, amit ettél.

Nem tudom, h mennyire gondolod komolyan, de lehet, h nem a löncshússal (ami lényegében semmi fehérje, de jó sok zsír) kéne fogyókúrázni.

2012. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lol! Ugyanúgy, ahogy egy normális étrendnél, itt is felesleges számolni a kalóriát, csak itt pont az ellenkezője miatt. Ezek borzalmas feldolgozott kaják, semmi tápanyag nincs bennük, a löncshús meg kb ízesített zsír, tehát megettél két 1 cm-es szelet megfagyott zsírt. Az alaptápanyagokra kell figyelni, nem arra az istenverte kalóriára. Gyakorlatilag semmit nem ettél ma, de amit igen, azzal meg nem nagyon tud mit kezdeni a szervezeted, így nem fogsz fogyni. Illetve fogsz, csak nem zsírt, a testzsírszázalékod marad ugyanaz attól hogy kisebb leszel egy kicsit.
2012. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez csak a vacsorám volt, és tudom, hogy a löncs műkaja, de ma jöttünk haza, és semmi más nem volt itthon, mint konzerv. Ebédre húslevest ettem egy kis csirkemellel, meg rizibizit egy leszedett bundájú csirkeszárnnyal, csalamádéval. A reggelim meg elmaradt, mert sok emberre kellett kotyvasztgatnom. Közben csipegettem nyers répát meg borsót. Ja, meg bedöntöttem másfél deci tejeskávét egy cukorral. A többi löttyöm falmelléki víz volt.

A kalóriákat egyébként sose számolom, épp ezért esett le az állam, hogy ez a mennyiség, amitől nem is laktam igazán jól, ilyen "sok" (és mellesleg sz@r is, tudom).

2012. jún. 3. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig meg kellene érteni, hogy fogyni és emellett jóllakni rendesen csak egészséges kajával lehet, megfelelő arányú szénhidrát, fehérje és zsírbevitellel. Kalóriát számolni kell, mert fogyás akkor van, ha többet égetsz el, mint amennyit magadhoz veszel, de legalább ilyen fontos az összetétel (fehérje, ch, zsír arány). Ha átállsz a normális tápláló étkezésre, 1300-1400 kcal-lal simán jól fogsz lakni.
2012. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!