Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ilyen kövérek a fiatalok?

Miért ilyen kövérek a fiatalok?

Figyelt kérdés
Tegnap egy fesztiválon jártam,de nagyon sok az elhízott fiatal.Én nem érezném jól magam így a bőrömben,pedig idősebb vok.
2009. jún. 29. 20:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Fura, én is inkább úgy látom, hogy nagyon is vékonyak. Nem nagyon látok a tinik között még pufibbakat sem, nemhogy kövéreket. Direkt figyelem egy ideje. Főleg a strandokon figyelhető meg ez, ott végképp nincsenek túlsúlyos fiatalok. Most tényleg ilyen arányban vékonyak, vagy akin van egy kis felesleg, az ki sem bújik a házból... És érdekes, hogy pont az ellenkezőjét látom, mint Te, a kérdező. Te hol voltál a fesztiválon? Talán lakóhely függvénye? Én főleg az Alföldről beszéltem.
2009. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
44%

a sport mentes élet sok csokival és éjjel-nappal a gépelött ülök életmód teszi.

16 éves vagyok

Engem sose neveltek egészséges életmódra de szerintem ahhoz képest egészségesen élek, nem eszek csipszet nem iszok kólát nem tömöm magamba a drágábbnál drágább csokikat és cukrozott üdítőket.

2009. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%
Én testéítőként nagyon elvagyok csodálkozva az embereken, hogy mennyi kövér van a korosztályomban (17). A rendszertelen táplálkozás, reggelire kóla fornetti, semmi sport, csak a sz.gép. A korán elkezdett alkohol, kábítószer. Mikor apumék ilyenidsek voltak nem lehetett kövér embert látni! MIndenki sovány volt még a felnőttek is, mert az ország nem 1000 féle szenny kaján nőtt fel hanem volt zsíroskenyér és oszd be...
2009. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

Mert anyuci inkább kényelmesen döglik,oda lök a pici fiának lányának egy marék aprót,vegyen rajta valami uzsonnát,amiből édesség,chips,meg üdítőket vesznek.


SZÜLŐK NEMTÖRŐDÉSE CSAKIS AZ OKA!!!Nem a gyerek a hibás,hanem a szülei hogy nem figyelnek oda rá és tömik mint egy disznót a hizlaldába.Durva de így van...


Igyátok még a jó Cola-t....2 literben 250g cukorral...ja...meg egyétek a sok szart a mc'donszarból...kalóriabomba...esszük mert menő ugye?Ezért a logikátlan kérdésért most csak engem pontoznak le.Viszont ezt akkor sem lehet szépen mondani.Plusz kilók folyamatosan,a gyereket ezért kiközösítik,az egész élete egy totál káosz...mit mondjak még?Aki meg lepontoz,vagy ne legyen szülő,vagy ha már az az Isten óvja szegény gyereket ha nem ad igazat a hozzászólásomra

2009. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Valami kretén barom látom itt szívélyesen lepontozza a helyes hozzászólásokat 50%ra.SZÓLÍTANÁ MAGÁHOZ AZ ÚR EZÉRT...
2009. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Már hogy a fenébe ne lenne a gyerek hibája is?

Valóban az egész szaros társadalom hibás érte, de a gyerekkel az élen.

2009. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kösz a 23:11üi lepontozásokat.A gyereketeket adjátok be ÁRVAHÁZBA mert ott több figyelmet kapnak mint tőletek.Ha meg unatkozom,inkább tömjétek a szátok hogy hízzatok.megvan így láthatatlanba a véleményem minden esetre...Szegény gyereketek...Pofátokba van vágva mi a hiba,mi a következménye a sok nem odafigyelésnek és hasztalan a hozzászólás.Hülye barmok ennyi az egész :D
2009. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Már hogy a fenébe ne lenne a gyerek hibája is?

Valóban az egész szaros társadalom hibás érte, de a gyerekkel az élen."


Igen igen...de ha ott húzzák a mézes madzagot az orrod előtt,legyen ez egy hasonlat,nem cuppansz rá?Ha valaki megcsinál egy gyereket,azzal foglalkozni kell.Nem hagyni hogy egészségtelen életmódot vigyen,mert azt tartja majd normálisnak,és azt adja tovább a gyerekének is.Szóval igen is a szülő kötelessége foglalkozni a gyerekével,és kordában tartani a dolgokat.EGY GYEREK NEM TUD HELYES DÖNTÉST HOZNI,pláne ha ételről ,édességről van szó,mert nagy a csábítás.A sok kicsi meg összegyűl,és évek múlva köszönhetően az odafigyelő szülőknek,jön az érelmeszesedés,vérnyomás,infarktus..stb...

2009. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%

A kérdező is meg a válaszadók többsége is rosszindulatú. Idejön nyálfröcsögősen bosszankodni, h jaj de dagik a mai fiatalok. Kedves kérdező, az az előnyük meg van veled szemben, hogy "fiatalok"...:D Munkám miatt sok gyerekkel találkozom, nem sok a túlsúlyos, a lányok már 12 évesen hajlamosak napokig nem enni (akkor is, ha nincs rajtuk plusz kiló), hogy hasonlítsanak azokra az ideálokra, akiket kiszemelnek maguknak. Ez a lehető legrosszabb, egy fejlődésben levő szervezettől megvonni a tápanyagokat, vitaminokat! Régebben lehet, hogy nem volt ennyi kövér gyerek, de ennyi anorex hajlamú, szexinek tűnni akaró 12 éves sem.

Az ilyen korlátolt emberek, mint a kérdező és a gázabb válaszadók (nem % alapján gáz, hanem tartalom) pedig kérdeznek ilyen butaságokat, a kamaszlányok pedig magukra veszik és nem esznek napi 100Kcal-nál többet.

Kérdező, te pedig miért jársz fesztiválokra ilyen öregen?

2009. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
XDD én szerintem meg egyre több a sovány bár kinek mi számít soványnak.
2013. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!