Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írjátok le, miért utáltok...

Írjátok le, miért utáltok túlsúlyosak/kövérek lenni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mert nagyon sok szép ruha nem jön rám vagy egyszerűen nem áll jól és nem is érzem így jól magam. Magyon sok valakit irigylek aki szép csinos...és ezért teszek is hogy én is olyan legyek :)

Hát röviden ennyi.

18L

2010. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert attól félek, hogy így nem tetszem egy lánynak sem. :( 18/F
2010. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert önmagammal szembeni igénytelenség lenne, ha kövér lennék.
2010. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
52%

Mert utálom, hogy körülöttem mindenki csinos és vékony...Pont olyanok mint amilyennek lenniük kell.Csak én vagyok az egyetlen akin van felesleg(főleg a hasamon)és 53 kg-os.:(

13/L

2010. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarok se cukorbeteg lenni, se magasvérnyomásos se egyéb kövérséggel járó szövődményt nem akarok.

Na meg a molett ruhák siralmasak, segédmegoldás kb mint az ortopéd cipő :(

2010. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert klasszisokkal jobban éreztem magam, amikor normális volt a testsúlyom.

Hamarabb elfáradok, nem szeretek öltözködni, mert normális ruháim sincsenek, mert "majd veszek, ha újra csinos leszek" :(

2010. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Én eléggé szeretem és tisztelem magam ahhoz, hogy ne legyek kövér.
2010. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utálom, hogy másokon bármi jóláll. Utálom, hogy a cipőm nem tudom felhúzni csak oldalra fordulva, mert nyomódik a hasam.

Utálom, hogy a régi ruháim rám se jönnek. A beszólásokat már meg sem említem. :(


21/L 70 kg

2010. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mostmár nem vagyok túlsúlyos, de utáltam bármilyen ruhában megjelenni, sohasem éreztem jól magam. És ha nem lennék hizékony, mint a barátnőim akik bármit ehetnek bármilyen mennyiségben bizonyára én is ezt az egészségtelen és sportmentes életmódot folytatnám.
2010. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Én is utálom, hogy körülöttem mindenki magas és sovány. Nem vékony, sovány. Ezek a lányok ugyemeg mindig a szép, aranyos, törékeny lányok, akiket szeret mindenki. Én meg a bálna vagyok, aki fújj de kövér... És szeretnék végre nem zsákszerű ruhákban járni. :(

17L

160/57

2010. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!