Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mostani fiatalok ( 13-19)...

A mostani fiatalok ( 13-19) mindenki sovány?

Figyelt kérdés
csak mostanába akármerre nézek a fiatalok körében elvétve egy kövérebb csajt de legtöbb ugyanolyan sovány piszkafa. szerintetek régebben több volt a kövér? Nemtudom jól látom mi a véleményetek erről? 23L
2011. aug. 17. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
az miért baj, hogy tesznek magukért? jobb lenne, ha mindenki gurulna?
2011. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, az én hugom (14) pl. nagyon is nagy darab... nem is csak az, hogy van rajta fölöseg, hanem olyan magas, vállas. De a barátnői között is elég sok a duci csaj.
2011. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én 14 leszek de gyerek koromban elég dundi voltam most inkább hogy nőttem teltkarcsú
2011. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
én 16 vagyok és nem vagyok sovány. amúgy meg a kisujjukat sem mozdítják csak ilyen az alakjuk vagy anorexiás p.csák, mindegyik azon sopánkodik hogy milyen kövér 40 kilósak és hetente fogyókúráznak.
2011. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pont fordítva van! A mostani tinik közt jóval több kövér vagy nagy darab van, mint úgy 20éve. Ráadásul sokan nem is veszik észre magukon, csak zabálják a mekis kaját... háát
2011. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

*40 kilósan


amúgy meg régen tényleg több lehetett a 'kövér', mert mostanában jöttek divatba ezek a k.rva anorexiás modellek, régen még egyáltalán nem ez volt a szép. köszönjük, média.

2011. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
első.. bármelyiket megkérdezed 80% úgyis azt válaszolja hogy nem csinál semmit. Nem mozognak. amúgy lehet hogy megoszlik biztos van sok kövér is köztük az igaz.
2011. aug. 17. 15:42
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, én is észrevettem! Vannak ezek a 14-17 éves tinilányok, pici testmagasság sokszor és ehhez 38-42 kg testtömeg. Vannak ilyen ismerőseim mindegyik alacsony 150-160 cm közötti és a súlyuk 35-43 kg körül mozog, tipikus kinézet: szexi top vagy felső, kitömött(push up) melltartó, semmi csípő, pálcika lábak, a keskeny csípőt és a pálcika lábakat a csőfarmerrel emelik ki még inkább. Sokuk úgy néz így ki mint egy vézna 12 éves kislány.


Az iskolákból kijőve csak ilyen lányokat látok, vagy egy pár dagi lányt.


kb. így néznek ki a pálcika lányok csak rövidebb lábakkal:


[link]

2011. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen igen:)
2011. aug. 17. 16:00
 10/17 anonim ***** válasza:

tiniként én is sovány voltam, aztán 18 év körül elkezdtem hízni, pedig semmit sem változott az életvitelem.

Sőt, ha most megnézem néhány volt általános/középsulis osztálytársnőm képét, akik szintén soványok/vékonyak voltak anno, már ők sem mondhatóak épp vékonynak.

27/N

2011. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!