Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mostani fiatalok ( 13-19)...

A mostani fiatalok ( 13-19) mindenki sovány?

Figyelt kérdés
csak mostanába akármerre nézek a fiatalok körében elvétve egy kövérebb csajt de legtöbb ugyanolyan sovány piszkafa. szerintetek régebben több volt a kövér? Nemtudom jól látom mi a véleményetek erről? 23L
2011. aug. 17. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én 30 éves vagyok de amikor én 13-19 éves voltam elvétve volt akkor is kövér lány.általánosban egy kövér lány osztálytársam volt csak , gimiben meg igazán kövér nem is volt.csak az évfolyamban kb 2 lány.
2011. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! 10 ből 2 lesz 30-32 éves korára is vékony vagy normál testalkatú...
2011. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Aki tiniként fogyózik, az nagy valószínűséggel törpi is marad... Én gyerekként voltam irtó alacsony és sovány, kisétkű voltam alapból, 14 évesen elegem lett, minden osztálytársnőm magasabb volt és nőies, rühelltem a véznaságom, senki nem mondta a környezetemben, hogy a sovány szép, ezért logikus, romlatlan gyermeki eszemmel a szépet láttam szépnek, vagyis a formás, nőies alakot, ölni tudtam volna érte - elkezdtem normálisan enni, és láss csodát, egy-két év alatt vagy másfél fejjel lettem magasabb, és végre olyan alakom volt, amilyet szerettem volna. Aztán intenzív sport jött, és most még olyanabb... :)))


Szóval sztem tényleg a média meg a reklámok torzítják el a fiatalok szépről alkotott fogalmát, mert nekem alapból nem volt szép a sovány.

2011. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőből sok van,piszkafából és duciból is. Átlagosból van a legkevesebb.Ha valaki vékony,akkor sem izmos. 15 éves vagyok. Én is duci voltam(169/71),de lefogytam és meg is nyúltam(172/58). Nőies alakom van (88-60-92).Be szoktak szólogatni,hogy kövér vagyok. Intenzíven sportolok,tehát plötyi sem vagyok,de még így sem felelek meg az "elvárásoknak".:D


Az a durva,ha kimegyek strandra,mindenki narancsbőrös.:S:S

2011. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, kizárt hogy ilyen adatokkal és méretekkel kövér legyél :O Sőt, kifejezetten vékony lehetsz. Én is kb így nézek ki, de soha nem kövéreznek le... :S
2011. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaim mellett kövérnek nézek ki.:D Az adataik : 170/43 , 168/44 , 169/49 , 171/45 , 168/46 , 174/52 stb. :)
2011. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkor vágj vissza, ha cikiznek. Csontizd le őket, kérdezd meg, hogy hol hagyták a melleiket, öltözködj minél előnyösebben, mert a fiúknak aztán végképp nem a kiálló bordájú kriptaszökevények jönnek be. (amelyiknek meg igen, az látens homár). Csak akkor tudnak felhúzni, ha te is hagyod magad. Ha lekövérez valamelyik, mondd, hogy ő meg Gollam parókában. És nyugi, sok tinilány nőiesedik ki 14-20 között, sokan meg utána indulnak hízásnak, ez a mostani nem jelent semmit, mert ők is fejlődésben vannak. Szerintem te nagyon is jól nézhetsz ki.. :)))
2011. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!