Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fizikálisan minden embernek...

Fizikálisan minden embernek lehetséges soványra lefogyni?

Figyelt kérdés
Pl. egy olyan nő, aki egész életében kövér volt, le tud fogyni 50 kilóra vagy alkati adottságok miatt ez nem mindenkinek lehetséges? Szerintetek aki kövér volt egész életében, annak nehezebb lefogynia? Arra gondolok, aki gyerekkorában is kövér volt.
2009. jún. 28. 00:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

12:40-nek:


Tulajdonképpen mindent ettem, csak keveset, tudtam, mit mikor (nem Update) de az édességet és a kenyeret minimalizáltam, csak akkor ettem pl. pár kocka csokit, ha már úgy éreztem, megpusztulok nélküle. Mellette 1,5-2 órát bicikliztem, most meg vannak fitnesz DVD-im, azokat csinálom. De ez az utolsó 10 kg nagyon makacs...


Kérdező, remélem tudtam segíteni. Amúgy nemrég találtam olyan tornát, amit ülve is el lehet végezni. Érdekel link? A letöltési oldalhoz csak regisztrálni kell.

2009. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, érdekelne! Köszönöm szépen! Egyébként nagyon ügyes vagy. Régen én is tudtam fogyni 10-15 kilókat, de jelen helyzetemben bele vagyok fáradva az egészbe. Jó lenne valami bátorító dolog, mert nem tudok most belefogni.
2009. jún. 29. 06:46
 13/14 Krisz85 ***** válasza:

Ha nincs zsíranyagcsere, és hormonális betegsége az illetőnek akkor le lehet adni a zsírt, diétával és normális edzéssel. Ha a sovány, alatt azt érted hogy az izomzat = alak ;) és tetzsír arány javul akkor mindenképp le lehet. Az, hogy pl. Te alacsony testzsír% al hogy festesz majd a tükörben, az genetika, illetve az edzéset mikéntje is befolyásolja, pl. ezért is kell és javasult a súlyzós edzés. Hogy az izmaid hol tapadnak, milyen szögben, és milyen hosszú a combod pl. ezeken nem tudsz változtani, adottság kérdése, és nem is kell rajta agyalni. Aki ért a fogyáshoz, és a sporthoz, az nem ezt nézi. Én pl. kapásból megmondom ránézésre hogy az illető sportol-e, mit és mennyit, mióta, illetve ha fogyott akkor hogyan érte el stb.

Célszerű nagy súlyfeleslegnél, szoktam javasolni egy hormonvizsgálatot, meg teljes vérképet, ami a diéta és életmódváltás után már javul idővel, ha rosszak is voltak az eredmények.


Szóval nincs különbség hogy egy éve vagy kövér, vagy 20 éve, a zsíranyagcserét és ámblokk az anyagcserét be lehet indítani de csak nagyon precíz étkezéssel és edzéssel.

2009. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is rendezek már nagy evéseket, ezért is megy nehezen az a 10 kg még le. Belefáradtam én is...


***** - regisztrálj, és a Movies menüpont alatt vmelyik oldalon lesz olyan, hogy Fitnesz DVD. Annak a 2. oldalán a vége felé van olyan, hogy Lusta torna, csak ülve. Darabolva van, az összes részét le kell szedni, majd összefűzni (WinRarral), ha nem megy, írj és segítek.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!