Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fizikálisan minden embernek...

Fizikálisan minden embernek lehetséges soványra lefogyni?

Figyelt kérdés
Pl. egy olyan nő, aki egész életében kövér volt, le tud fogyni 50 kilóra vagy alkati adottságok miatt ez nem mindenkinek lehetséges? Szerintetek aki kövér volt egész életében, annak nehezebb lefogynia? Arra gondolok, aki gyerekkorában is kövér volt.
2009. jún. 28. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmi sem lehetetlen csak általában hiányzik hozzá az akarat...
2009. jún. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
nincs iylen hogy fizikai korlát, maximum mentálisan nem képes elhinni hogy lefogyhat és ahogy már előző mondta, és ez jellemező 99,99%-ban: hiányzik az akarat.
2009. jún. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A csontozat is közrejátszik. Akinek erősebbek, vastagabbak a csontjai, soha nem lesz iszonyúan vékony vagy légiesen karcsú. De persze, le lehet fogyni, bár azért 40-50 kilót fogyni sem fizikálisan, sem mentálisan nem egyszerű és valószínűleg el sem hiszi magáról sokáig, hogy ő már nem 110 kg, csak 60 és sokáig a boltban is az XXL-es ruhák között fog keresgélni.
2009. jún. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanolyan magasság mellett a csontokból adódóan lehet 5-7 kiló különbség 2 ember között, de lehet mindenki "nemkövér".

(Nem mondanám, hogy sovány, mert én azt a kóros soványságra használnám, inkábbazt mondom, hogy normális)

Ez lenne a cél is, hiszen minden felesleges plusz kiló megteheli a szervezetet, a keringést, az izületeket, csontokat.

Sokan, akik kiskoruktól kövérek nem érzik a szervezet jelzését, hogy most lakott jól (sokszor közrejátszik ebben a butaság, hogy "mindent egyél meg ami a tányérodon van"), így később sem érzik mennyit kéne enniük, mennyire van szüksége a szervezetnek, honnantól esznek pluszban.

Akaraterővel, a szervezetre való figyeléssel mindenki visszaszokhat a normális táplálkozásra.

2009. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A 02:32-sel maximálisan egyetértek. Én mindig is duci kisgyerek voltam és kövér kamasszá nőttem ki magam, fogyókúrázni akkor kezdtem el, amikor már a szívem kezdett rendetlenkedni (majdnem 100 kiló voltam akkor). Ma vagyok 65, de még szeretnék fogyni legalább egy 10-et. És igen, még mindig az XL/XXL-es ruhákat keresen tudatlanul, míg rá nem jövök, hogy már M-es kell...
2009. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

előző!

te hogy fogytál le 100kg-ról ennyit? Milyen módszert alkalmaztál erre? én nem vagyok ennyi, csak egy 5 kilót szeretnék leadni, hogy elérjem a kívánt testsúlyt!


:)

2009. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én 25-30 kilót szeretnék leadni. Mindig túlsúlyos voltam valamilyen szinten. Most vagyok a legkövérebb. 2 éve még csak 10-15 kiló feleslegem volt, de a terhesség/szoptás alatt sokkal több jött fel. A kórházban olyan "kedves" volt a nővér, mikor megkérdezte, hogy mennyit híztam, hogy azt mondta, sosem fogok tudni lefogyni, mert a terhesség által felszedett kilók nehezebben mennek le. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de nagyon "bíztató" volt ezt hallani egy szakembertől...egyébként 23 éves vagyok. Nem tudom, hogy mennyi esélyem van lefogyni. Sokszor azt érzem, hogy semennyi. Volt, hogy fogytam 10 kilót, de visszajött. Nagyon nehéz, mert napi 12 órás ülő munkát végzek, a gyerekemmel is nagyrészt egyedül vagyok, így nincs sok időm magamra.
2009. jún. 28. 16:04
 8/14 anonim válasza:
hat ha nincs idod magadra, legalabb nincs idod enni. he he he
2009. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem így van. Ha nincs időd magadra, akkor gyorsan eszel és épp, amit találsz, szóval nem nézed, hogy mit eszel.
2009. jún. 28. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:

"A kórházban olyan "kedves" volt a nővér, mikor megkérdezte, hogy mennyit híztam, hogy azt mondta, sosem fogok tudni lefogyni, mert a terhesség által felszedett kilók nehezebben mennek le. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de nagyon "bíztató" volt ezt hallani egy szakembertől.."


Itt az ideje hogy kiábrándulj a tündérmesékből, és tudatosuljon benned, hogy még az orvosok nagyrésze is sajnos hülye az egészséges táplálozáshoz, úgy a nővérek is azok! Persze mit is várunk egy olyan rendszertől, akik szerint a cigi nem káros, és a diéta zsömlével kezdődik!


Semmivel sem nehezebb lefogyni, ez nem ilyen bekódolt dolog, hogy a terhesség alatt gonoszabb zsírszövet lesz rajtad, mint máskor. ugyanolyan zsírszövet, és úgyanúy lehet leadni! bővebben, body.builder.hu alapismeretek (használd a guglit) És ne hallgass senki okosra táplálkozással kapcsolatban, amit ezen az oldalon találsz az jó, amit neten az 99% hülyeség!

2009. jún. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!