Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 évesen 180 kg vagyok. Hogy...

17 évesen 180 kg vagyok. Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Napi 10 órát evéssel töltök...
2009. jún. 24. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy híresebb fitness edzőt! Szerintem szakmai okok miatt tuti elvállalna ingyen. Ez mind kettőtöknek jó lenne.
2009. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Nos, véleményemre igen sokat adhatsz, márcsak azért is, mert én is ilyen voltam ennyi idősen (167 kg), sőt, még nem olyan régen is. Most 25 éves múltam, férjhez mentem, igaz a súlyom már "csak" 121 kg. Nos, nekem ez jött be:


Reggel sok folyadék semmi szilárd étel.

Ebéd: 2 paradicsom, 3-4 ubi, 1 kanál tejföl, 1 kanál kefir, valamilyen husi (virsli, kolbász, párizsi, felvágot...) JÓL LAKSZ VELE!!!

Vacsi: Csak 4-ig vagy saláta vagy gyümölcs...

(azért ezt írtam, mert most én is ezt eszem... Ennek van az idénye)

Na, meg persze néha kell egy kis nasi nekem is.. :))

Soha ne tedd azt, hogy teljesen megvonsz valamit magadtól, amit imádtál, mert a miatt fogod abbahagyni az egész életmódváltást...

Mert jegyezd meg, ez nem csak egy diéta!!

Ez egész életedben így kell folytatnod... Tudom, nehéznek hangzik, de hidd el, csak a 2.-3. hét a nehéz.. Én tudom..

Jaaa, amit elfelejtettem.

Nem elég csak az étkezésen változtatni!

Kell egy bicaj otthonra, és amennyit bírsz tekersz, és még 5 percet!!

Minden nap.

(Persze, hehet, hogy az első nap csak 10 perc lesz összesen...)

Plusz én még megvettem a Norbinak a duci tréning című cd-jét.

Fél óra összesen. Minden nap tornázok rá.. És SOKAT ALAKULTAM MÁR AZ ELSŐ HÓNAP ALATT!!!

Nos ennyi..

És ne feledd, minden a fejedben dől el!!

Ha akarod, megtudod csinálni...

(Hidd el, nekem is volt sok-sok sikertelen próbálkozásom...)

Mond azt magadnak én utálom a zsíros dolgokat... nem ehetem meg, mert kijön belőlem... KOMOLYAN!! Így hatsz az agyadra, és nekem így sikerül!!!!


Nos, sok sikert hozzá.. :)

2009. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!