Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 12 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogyjak le 12 évesen?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok 168cm és 68kg :(

Mindenki piszkál hogy milyen dagadék vagyok és én sem érzem jól magam a bőrömbe.


2010. aug. 21. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyél lassabban, kevesebbet, de rendszeresen. Sportolj, mindegy mit, lényeg, hogy mozogj. A többiekkel meg ne foglalkozz...még fejlődsz, most alakulsz, nőiesedsz...
2010. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

:)Egyforma magasak vagyunk... én az 55kg-ból akarok fogyni,

mert a combjaim azok ááááá fújjj :S De szoktam itthon felűlést csinálni 200-at naponta, 400 ugrás ugrálókötéllel, 100 guggolás ( így soknak tűnik, de kevesebbel kezdtem:) ) és + 30 rúgás, és egyre szebbek a lábaim :P Próbálj meg vmi hasonlót :) ( am hozzáteszem én nem szeretem 'megosztani a külvilággal' ha pl fogyózok, ha esetleg te is ilyen vagy...titokban, amikor nem figyelnek :P Na mind1, próbálj otthon eddzeni, kevesebbet enni, még növőben vagy, hamarabb lemegy :) sok sikert! 13/L

2010. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
ja, es este 11kor ne rohadj a gep elott, cukros, ragados retket iszogatva, chipset meg csokit zabalva 12 evesen.
2010. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
SPORTOLJ!!!
2010. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
jaj de szemét az előttem szóló!!!!! ez nem igaz! mért mit csináljon ilyenkor?????és honnan tod h mit eszik vagy mit cssinál míg itt van a gép előtt...am tornázz először kevesebbel kezd aztán egyre többet! aztán már nem is kívánod az ilyen chipszes izéket...
2010. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
nem a sportolósra gondoltam h szemét...hanem az aki olyan...hülyén válaszolt:D
2010. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%

Te idióta.

"Mindenki piszkál hogy milyen dagadék vagyok és én sem érzem jól magam a bőrömbe"


Gratulálok a feltörekvő generáció hatalmas mértékű intelligenciájához :)

12 évesen már ezzel foglalkozni. Neked se' lesz személyiséged xd

2010. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
hat, kepzelem, mit csinalhat ilyenkor a gep elott. kardioedzest biztos nem. meg fiatal, rendszertelenul alszik. keson fekszik, keson kel, nappal faradtnak erzi magat, lusta. vagy genetikailag ilyen, az ellen nehez mit tenni. nem akarom az onbizalmat tovabb rontani, de egy 12-13 eves takarodjon aludni!
2010. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ne egyél olyat amibe liszt van. meg krumplis dogokat se. naponta igyál meg 2-3 liter vizet. :)

és persze mellette mozogj. a futást nem ajánlom ha betonos helyen laksz. bár az mindent megmozgat. :)

csinálj felüléseket,vagy legalább sétálj.:)

13/L

2010. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Fussál minden nap csinálj hasizom erősítőket és kevesebbet egyél!
2010. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!