Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport, amit 15...

Melyik az a sport, amit 15 évesen (lányként) el tudok kezdeni, nem túl költséges, és lehetőleg fogyjak is tőle?

Figyelt kérdés

nem aerobicra gondolok ami kifejezetten a fogyásra van kiélezve, hanem olyan sport, ami fitten tart, megmozgat és ennek következtében formál, mert az az igazság hogy a combom vastagabb a kelleténél, nagyobb a fenekem is és az utóbbi időben pocakom is lett, pedig eddig szép hasam volt...

Hogyan étkezzek?

Te sportolsz valamit? (kor, nem légyszives:) )


2009. máj. 28. 13:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ismétlem: nem túl költséges:D
2009. máj. 28. 13:52
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez a nem túl költséges dolog elég fura. Mihez képest? Ingyen semmi sincs, én pl testépítek, szoktam rendelni itaminokat is, meg fehérjét is (amit sokan összekevernek a doppingszerekkel, de már megsem próbálom elmagyarázni h mi a különbség). A lényeg az hogy ez talán a legdrágább sport, így kb havi 20e forintból kijön. Szerintem abszolut nem drága ahhoz kéepst, hogy sokan vannak akik egy-egy hétvége alatt 10e forintot elisznak. Vagy napi 1 doboz cigi 500 ft, 1 hónap alatt 15.000 forint.. Én ilyeneket persze nem csinálok, csak arra próbálok célozni, hogy egy sport semmiképpen sem drága, ha eléred vele a céljaidat. Reális célokat kell kitűzni persze, és olyan sportot választani amit élvezel. De ezt nem itt fogják megmondani, hanem te fogod érezni ha kipróbálod.
2009. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát jó csak abba gondolj bele h 15 évesen nincs saját keresetem, és nem tudom és nem is akarom anyámékat havi 15-20ezer forinttal lehúzni...
2009. máj. 28. 14:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem hasznos az előttem, szóló... A Kedves Kérdező LÁNY és nem hiszem, hogy testépítő akar lenni! :)


Iratkozz be táncolni, az szép testet formál! Emellett nagyon jó szórakozás!


Én nem sportolok, csak hobbiszinten, fittség miatt biciklizek és futok. A futás persze mindenre jó... Neked is megfelelne, ha nem jön be a tánc.


20/L

2009. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

heti 1x járok táncolni amit nagyon szeretek, csak kevés...:S

ezen túl hétvégente eljárok úszni:)

2009. máj. 28. 14:41
 6/14 A kérdező kommentje:
mármint ezen túl= ezen kívül:D:$
2009. máj. 28. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Futàs, biciklizés, ez mindketto jo! Bàr nem tudom mi a baj az aerobikkal szinte minden kategoriàjàban vannak dvdk /tàncos, capoera, kick-box/ amit élvezhetsz is fogyàs közben! S megtanulsz legalàbb egy kis önvédelmet, ha olyan jellegût vàlasztasz! Ma màr az se utolso szempont! :) 31 vagyok, régen futottam/imàdtam/ de a szivem miatt abba kellett hagynom! Aztàn otthon tornàztam, edzettem! Most semmi, jogàt akarnàm elkezdeni, de az elsö babàm elhalt, s mivel nem tudni mitöl, inkàbb pihenek, ha tehetem!
2009. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Második hozzászóló! Én egy sport-filozófiát próbáltam leírni, abszolute nemem mondtam azt, hogy legyen testépítő! Viszont a testépítésnek ha már így szóba került megvannak a maga előnyei, én is csak amatőr szinten vagyok benne, viszont a helyes életmód, a reális célok kitűzése, és megvalósítása, az, hogy nem rugok be minden hétvégén, sőt gyakorlatilag sosem, nem cigizek nem drogozok, pedig régen mielőtt elkezdtem volna elég "rossz gyerek" voltam. Ma már egyáltalán nem és ezt a testépítésnek köszönhetem. Egyébként 21 vagyok,úgyhogy nagyon öregnek sem mondanám magam, és mindenkinek van valami hobbija, részben énis magam dolgozok meg azért egyetem mellett, hogy legyen miből "finanszírozni" a hobbimat. Ettől függetlenül nem mondom azt h legyen testépítő, vagy kezdjen el komolyan edzeni, mert úgy gondolom hogy ehhez kell egyfajta elhivatottság, de ahogy ennek is úgy minden más sportnak is megvan a jótékony hatása.


A kérdésében kitűzött célokat gyakorlatilag bármelyik sportal el tudja érni.

És én azt mondom, hogy ne a sporton akarjon spórolni!

2009. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

"nem rugok be minden hétvégén, sőt gykorlatilag sosem, nem cigizek nem drogozok," --> ez alapvető emberi értékrend. Aki nem hozza magával otthonról azt sajnálom.


Egyébként meg mindenki azon spórol amin tud és amin ő akar.

Futni, úszni, biciklizni lehet úgy is hogy nem költöd feleslegesen a pénzt!

2009. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
"hogy ne a sporton akarjon spórolni!" csak az én sportoltatásom havi 10ezer forint, ennek a nagy részét nem az úszás teszi ki elhiheted, mivel a tánc drága mulatság de nagyon jó a tanár, jól tanít és SZERETEM csinálni, csak nekem kevés a heti 1x és az úszás maga meg olcsó és azt is imádom csinálni de arra csak hétvégente van lehetőségem.
2009. máj. 28. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!