Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeptemberig hogyan tudok 20...

Szeptemberig hogyan tudok 20 kg-ot leadni lehetőleg sport nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
sehogy.
2011. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 lovelyne ***** válasza:
100%
Éhezéssel! nekem sikerült kórház lett a vége nem ajánlom!:/
2011. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem...ha lusta vagy sportolni megérdemled hogy ilyen maradj.
2011. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
miért sport nélkül?
2011. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Sport nélkül? Sehogy! Ha nem is akarsz hosszútávfutó lenni, de egy kis kocogás, vagy biciklizés sosem árt, de ha elmész egy kis sétára az is jó, bár 20 kilót tuti nem fogysz tőle...

Amellett, hogy a fogyáshoz sport kell, nem árt, ha egészségesen étkezel, és odafigyelsz arra, hogy mit eszel, mikor és mennyit. Ne koplalj, csak oszd be jól, hogy mikor és mit.

2011. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sport nélkül is le tudod adni.. Én is leadtam nulla sporttal, a különbség az, hogy a zsír rajtam maradt, izmom meg nem maradt.. Meg tudod csinálni, de meg fogod bánni. Hajrá!
2011. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hogy szerezhetek házat, kocsit, boldogségot, minden földi jót, ha nem csinálok semmit? :D Ez kb ugyanaz.

20 kilót? Szeptemberig? Sport nélkül? Koplalj, hánytasd magad, aztán 115 kiló vízzel kevesebb plöttyedt hájgombóc maradsz és járhatsz pszichomókushoz meg kórházba... már ha túléled.

Ha valamit akarsz, azért tenni kell.

Étkezz egészségesebben, kevesebb szénhidrát, több fehérje, zöldség, gyümölcs, nulla édesség, üdítő, cukor, műkaja, és soooooooooook MOZGÁS! De 20 kilót akkor se adsz le őszig, ha 120 kiló vagy. Ha meg annyi vagy, keress fel egy orvost és egy étkezési tanácsadót.

2011. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Zsírleszívással. Mégis mit gondoltál? Sport és megfelelő diéta nélkül nem fog lemenni egy deka sem.
2011. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ilyen rövid idő alatt sport nélkül nem tudsz ennyit lefogyni,csak zsírleszívással,amit nem ajánlok, mert elég fájdalmas és nem túl szépek a hegek utána.

Nem is értem,hogy akarsz ennyit leadni mozgás nélkül.Ha szinte semmit nem ennél hónapokig,akkor nagy eséllyel kórházba kerülnél szerintem.

2011. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

figyelj!:) szerintem felesleges ilyen fogyasztós tablettákat venni mert sz*rt se érnek, és felesleges kondi terembe járni, vagy külön sportra járni; ami nekem vállt be az az otthoni alakformáló torna. belöktem egy zenét és innen torna vidik alapján csináltam :

[link]

soksikert;)

nekem volt nyár elején egy kis felesleg, és amikor csak tehettem minden nap csináltam kb 1 háromnegyed órát. hidd el felfrissít, és jobban fogod magad érezni;) hajrá, és kitartást!!:D

14/L

2011. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!