Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport, amit 15...

Melyik az a sport, amit 15 évesen (lányként) el tudok kezdeni, nem túl költséges, és lehetőleg fogyjak is tőle?

Figyelt kérdés

nem aerobicra gondolok ami kifejezetten a fogyásra van kiélezve, hanem olyan sport, ami fitten tart, megmozgat és ennek következtében formál, mert az az igazság hogy a combom vastagabb a kelleténél, nagyobb a fenekem is és az utóbbi időben pocakom is lett, pedig eddig szép hasam volt...

Hogyan étkezzek?

Te sportolsz valamit? (kor, nem légyszives:) )


2009. máj. 28. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
67%

Kezdj el futni vagy biciklizz. Itt a jó idő, sokat legyél a szabadban.

Egyébként én nem testépitek és érdekes módon mégsem iszom, drogozom, stb. Vajon miért?

2009. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

Jó, ha neked megér 10ezer forintot havi 3-4 alkalom tánc, akkor hajrá!


Egyébként pedig az alap értékrendet hogy az emberek mit hoznak magukkal inkább hagyjuk, jártál te mostanában általános iskola környékén? jönnek ki a kis gyökerek 10-12 évesen és lóg ki a bagó a pofájukból, és akkor arról már hadd ne beszéljek hogy 12 évesen már rengetegen vannak akik drogoznak. középiskola alatt ez mégjobban eldurvul, egyetemeken is ugyanez van, de ott legalább már nem meglepő. Nade általánosban azért az.. Úgyhogy az, hogy ki mit hoz magával otthonról, azt inkább hagyjuk, mert abban hogy 10 évesen bagózik valaki azért elég durván felelősek a szülei, és mint mondtam rengetegen vannak és egyre többen..

2009. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Testépítő!


Amit írtam arra természetesen vonatkozik az örök érvényű mondás: "Akinek nem inge..." :)))

2009. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%
Kedves előző: olvasd el figyelmesebben a válaszomat, és rájöhetsz magad is, hogy én nem vettem magamra. Remélem te sem teszed ;)
2009. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!