Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 12 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogyjak le 12 évesen?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok 168cm és 68kg :(

Mindenki piszkál hogy milyen dagadék vagyok és én sem érzem jól magam a bőrömbe.


2010. aug. 21. 22:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem elég magas vagy 12 évesen, de biztos hogy nősz még és akkor fogysz is majd. Amúgy egészséges étrendet tudok javasolni, semmi chips, semmi csoki!!!
2010. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

mi van jackd, nem volt gyerekszobád, hogy ennyire irigyled mástól?

inkább neked kéne takarodni, mint hogy hülyeségeket írkálj

2010. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%

ne egyél olyat amibe liszt van. meg krumplis dogokat se. naponta igyál meg 2-3 liter vizet. :)

és persze mellette mozogj. a futást nem ajánlom ha betonos helyen laksz. bár az mindent megmozgat. :)

csinálj felüléseket,vagy legalább sétálj.:)

13/L


Úristen... 13 évesen. Gratz. Neked még babázni kellene bazzeg.

2010. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Fogyis dolgokat annyira nem tudok ajánlani, mert én meg inkább mindig hízni akartam (már nem). Max adhatnál pár kilót nekem, ha lehetne ilyet. :) Többiek már mondtak hasznos dolgokat (már aki). Szerintem lényeg, hogy 12 évesen még ne fogyókúrázz konkrétan. Max próbálj meg kevesebbet enni, rendszeresen. De ne koplalj, abból sokkal több rossz származik, mint jó.

Meg azt sem ártana megtudni, miért vagy duci. Ha ez valószínűsíthető, hogy azért, mert nem mozogsz eleget és olyan dolgokat eszel (és annyit), akkor egyél kevesebb édességet, nasikat és mozogj többet! Figyelj, nem fogom azt mondani egy 12 évesnek, hogy semmi cukor, semmi csoki. Módjával, ennyi! Annyira veszélyes még nem vagy. :)

Viszont.. ha nem ez a probléma, hanem lehetséges, hogy valami hormonprobléma, akkor nem ártana minél előbb kivizsgáltatni. De erről a szüleiddel beszélj! Sok sikert! :)


Amúgy 2 dolgot nem értek:

1.) Ez miért a szerelem, szex témába tartozik.

2.) Egy 12-13 évest miért ne foglalkoztathatna a súlya??? Ti 12 éves korotokban csak babáztatok meg kisautóztatok? Könyörgöm... Egy 5-6 éves kislány is tetszeni akar (magának, másoknak) és ez tök normális. És nyilván észreveszi, ha ő más, mint a többi....

2010. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja, igen, meg azt tudom, hogy pl a tészta elég hízlalós, szóval nem csak húsoktól lehet hízni.. De szerény véleményem szerint úgymond mindent szabad enni, csak mértékkel.. de nem vagyok nagy szakértő persze:)
2010. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy dagadék! Az adataid alapján nagyon gyönyörű lehetsz! Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy kövér vagy!!!
2010. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 twinky ***** válasza:
74%

Uristen! Ennyi idiotat. Hustol hizni? Tele van feherjevel, attol nem hizol. Ha zsiros, a zsirtol hizol, ha nem dolgozza fel a szervezet. A teszta a szenhidratok miatt hizlalo. Termeszetesen azt is le lehet dolgozni. Rendszeres etkezes, testmozgas. Ha ehes vagy a foetkezesek kozott, egyel gyumolcsot, pl banant. Sok benne a kaloria, de nem hizlalo.

Aki azt mondta, hogy este 11kor "takarodjon", vegulis igaza van. 12 evesen mit keres ilyenkor a gep elott? Valoban keson fekszik, keson is kel. Egesz nap tompult, nem kepes semmit csinalni. Azert nem kellett volna ennyire nyersen fogalmazni.^^

Az meg hogy masok miatt akarsz fogyni, is ostobasag. Fogyj magad miatt, ha szeretnel. Jellemzo a 12-14 eves korosztalynal az idiota biraskodas, mert hatalomerzetet ad nekik. Ne foglalkozz veluk, csak sajat magaddal.


19/L

2010. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Írtam; nem vagyok szakértő, sosem kellett lefogynom, inkább ellenkezőleg. De kétlem, hogy nálad nagyobb hülyeségeket mondtam és nekem legalább nem ekkora nagy az arcom! ;)
2010. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 rozika10 ***** válasza:
szerintem nem az a kérdés hogy mikor fexik mikor kel hanem hogy a szülei hol vannak ? nem látják hogy a gyermekük rosszul érzi magát,mert szerintem szülői felelősség hogy egy gyerek boldog e és ő 12 évesen nem magától lett kicsit tul sulyos! hallgass az előttem szolokra mozogj többet és ne egyél meg mindent amit eléd raknak menni fog kitartás!
2010. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Én itthon szoktam tornázni, edzegetni, és semit nem kerülök evésileg mert szüksége van rá a szervezetnek csak mindenből kevesebbet. Pl reggelinél csak 1 zsemle/ 1 szelet kenyér vékony vajjal és szalámiból elvileg bármennyit ehetsz. Müzlit, fél szelet vékony barna kenyeret tízórai. Ebednél fozelekkel nincs gond a húst megeheted és elvileg 5 kanál rizst ehetsz hozzá. Uzsonnára és vacsorára gyümölcsöt, salátát is ehetsz. Néha becsúszik egy kis édesség nem gond de nem lehet elfelejtetni akkor azt le kell dolgozni.

Egyébként megértem hogy gúnyoknak az osztálytársaid de pl saját pl én régen nagyon túlsúlyos voltam és az okozott rosszullétet illetve az hogy nem ugyanabban az időben ettem napról napra, és a rendszertelen evés miatt gyomorsav jött fel. 1 évig jártam másik városba kórházba testsúly, térfogatszázalék m

2019. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!