Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend tartható hosszútá...

Ez az étrend tartható hosszútávon?

Figyelt kérdés

R.: 5-6 dkg zabpehely, 1-2 dl tej

vagy 2-3 szelet tk kenyér kefírrel, zöldséggel

D.e. : gyümi(1 alma vagy 2-3 kivi vagy 1 körte..)

Ebéd: 15-20 gr fehérje + párolt zöldség vagy vegyes zöldséges főzelék

Du. : kevés gyümi+ 10-15 dkg túró

Vacsi: 15-20 gr fehérje + zöldség, savanyúság


Napi 40-60 perc mozgással(ebből jelenleg 15 perc futás)

(úgy kezdtem, hogy eleinte csak 3 naponta volt energiám mozogni, ez 1 hónapja volt, most itt tartok,ennyi mozgásnál amit fent írok)



2012. máj. 1. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán tartható hosszú távon is, nagyon jó az étrend összeállítás, hozzá pedig a mozgás biztos siker.
2012. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, ez nagyon jó diéta:) mellé sok vizet, zöld teát igyál!!
2012. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt iszok,rengeteget, zöld teát d.e, utána vizet, szódát néha, sztem vagy 3 litert naponta de nem számolom, lehet több..
2012. máj. 1. 21:00
 4/11 A kérdező kommentje:

De az nem baj, hogy ebédre párolom/főzöm a zöldségeket?


(kicsit nyúlnak érezném magam ha csak nyersen enném ebédre- már próbáltam régebben úgy is, de kell a főtt kaja a szervezetemnek..)

2012. máj. 1. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem undorodsz meg hosszú távon a sok zöldségtől, akkor nem baj. Én próbáltam már, de nekem a 3. nap után a párolt zöldség illatától is felfordult a gyomrom :)

Főzeléknek el tudod készíteni diétásan, ha például a saját zöldségével sűríted úgy, hogy egy részt lepépesítesz belőle.

2012. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ebédre még nyugodtan egyél barna rizst, és még egy nagyon halk megjegyzés : az édességet ne hagyd ki az életedből, mert besokallhatsz .. kell néhanapján az a csoki hidd el! és további sok sikert a folytatáshoz!:-)
2012. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Áhhh!:) Neem!:) Mivel mindig váltogatom a zöldségek összetételét, sosem tudnám megunni, meg fűszerekben is van pár kedvencem, szinte csorgatom a nyálam miközben főzök!:) Szóval nagyon szeretem őket!:)

Főzeléknek étk.keményítőt használok, meg kb 1 teás kanál lisztet a 2 napi adaghoz, ez így szerintem nem sok.. ?!


Még annyit, hogy az ilyen rizseket, meg tésztát nem eszem egyenlőre(nem is érzem hiányát) de nem lesz ebből gond?

2012. máj. 1. 21:14
 8/11 A kérdező kommentje:

(bocsi az előző az előzőre ment!:)

Igen, szoktam venni cerbona szeleteket, van abból is kedvencem, szoktam azt is reggelire enni, meg egy kis tejet inni utána.( a csokis aljúakat szeretem, a banános-csokisat, áfonyásat, csokis-mogyorósat..:)

2012. máj. 1. 21:16
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem merek rizst enni, mert aztán zöldég-hiányom lesz..

Ettem múltkor összesülve tojásfehérjékkel, meg túróval, de zöldséghiányom volt utána..


Szóval amíg nem érzem hiányát, addig nem gond ha nem eszek??

2012. máj. 1. 21:19
 10/11 anonim válasza:

Bajod nem lesz belőle, de a változatos étrend az sokkal jobb mint az amelyikhez hozzászoktál vagy egyhangú.

Akkor próbáld meg hogy a rizst összekevered egy kevés párolt zöldséggel ! :-)

2012. máj. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!