Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész nap szénhidrátot ennék!...

Egész nap szénhidrátot ennék! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

hiába váltottam TK kenyérre és zártam ki a cukrot az étrendemből, egyszerűen kenyér nélkül nem tudok elképzelni egy étkezést sem. Márpedig testzsírszázalékot szeretnék csökkenteni.


Hogyan tudnék több fehérjét bevinni és lejjebb csökkenteni a szénhidrátot?? A diétám kb így néz ki:


reggeli:

2szelet TK kenyér. Hozzá kefír vagy kis tejföl.

tízórai: 1alma


Ebéd: Leves és ha a második nem túl siros, nehéz, akkor abból keveset.


délután: 1alma vagy valami gyümölcs, rágcsálni való


Vacsora: 2szerelet TK kenyér. Hozzá amit találok. zöldség, felvágott, tojás, túró.


Az ebédbe sajnos nincs beleszólásom. Nem tehetem meg hogy minden nap csirkemellett egyek.


Heti 5*1 órát szoktam futni.


23/l



2012. ápr. 30. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így jó étrend. Nincs benne sok szénhidrát. Ami van, az viszont kell. Nem egészséges teljesen kizárni a szénhidrátot az étkezésből.

Mióta csinálod?

Mert én magamon azt vettem észre, hogy az elején én is nagyon kívántam az édeset, de egy idő után elmúlt, mostmár egy szelet csokit se bírok megenni, mert olyan geljnek érzem.

2012. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 hete. Próbálok életmódot váltani. Olyan diétát keresek amit hosszútávon betarthatok.


Édeset én sem kívánom. Szerencsére hamar le tudtam róla szokni. De a friss ropogós fehér kenyér és a tészták azok becsábítanak néha. Annak ellenére hogy tudom, hogy üres gyorsan felszívódó kalóriák. Szóval arról nehéz leállnom.

2012. ápr. 30. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:

ez tök jó, amit leírtál, de még csak 3 hete csinálod, így csodát ne várj tőle. kb 3-4 hónap múlva látszik majd az eredmény.

teljesen ne iktasd ki a szénhidrátot, mert azt egy életen át úgysem fogod tudni csinálni és ha ismét elkezdesz enni, akkor vissza fogsz hízni.

Maradjanak a teljes kiőrlésű dolgok és továbbra is mozogj :)

2012. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!