Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor most egész nap zabáljak?

Akkor most egész nap zabáljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 172 cm magas, 60kg-os 16 éves lány vagyok. Arányos az alkatom, élsportoló voltam.Néha rám jött hogy fogyni kéne v 2 kilót, de nem sikerült, de ha pl olyan hetem van, hogy menszesz vagy rosszkedv, egész nap péksüti meg minden. Ilyenkor nem hízok. Tehát se fogyni se hízni nem tudok, nem tudom ez áldás-e vagy átok.Szerintetek? Akkor most ehetek mindent amit szeretnék?:)

2012. ápr. 26. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire az adatokból megállapítható, rendben van a súlyod. Akkor kell majd nagyon vigyázni, amikor abbahagyod a sportot, vagy csökkented az edzés mennyiségét. Olyankor szoktak elhízni a sportolók, mert ugyanannyit esznek, mint korábban.
2012. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
volt már egy olyan sérülésem, hogy 3 hónapig semmi sport, akkor is ugyanígy zabáltam, és semmit nem híztam, az alakom sem véltozott:D Tényleg nagyon állandó az alakom, csk néha olyan ilyesztő, amennyit eszek...köszi a választ!(:
2012. ápr. 26. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tudod hányan szeretnének a helyedben lenni... :)
2012. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de irigyellek, van egy barátnőm, akivel pontosan ez a helyzet, uzsonnára pudingot, meg péksütit eszik, és sok csokit, egy grammnyi változás sincs rajta 2 éve, ő is és te is szerencsés. Egész nap nem kell enni, csak akkor és annyit egyél, amennyit szükségesnek érzel, de yugodtan ehetsz bármit, csak ajánlatos a sok gyümölcs-zöldség vitaminbevitel szempontjából. DE JÓ NEKED :)
2012. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából alapból az egészséges ételeket szeretem legjobban ízre is, annyi h ha megkívánom az egészégtelent néha, akkor nem tartom vissza magam a legkisebb mértékben sem:D Köszönöm a megnyugtató válaszokat!!(:
2012. ápr. 26. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Élsportoló múlttal azért elég kemény, hogy mindent összezabálsz. Sporttáplálkozásról hallottál már? Vagy miben nyilvánult meg az élsport? Bocs, ha leszólva érzed magad, de 16 évesen élsportolói múltról beszélni elég kemény. Tehát már kiöregedtél és visszavonultál...
2012. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, köszönöm a válaszodat, ezért már érdemes volt koptatni a billentyűt, hogy mást bánts a semmi miatt. 6 év atlétika, 7 országos bajnoki cím, magyar válogatottság. Én meg merem kockáztatni, hogy ez élsport volt, de a családom szétszakadt, többet kell itthon segítenem mert apa itthogyaott bennünket, így heti 8 edzés(ami szerintem élsport) már nem fért bele, így már csak hobbi szinten űzöm. És bántó, hogy így nyilatkozol rólam, amikor nem is ismersz, és a kérdéshez sem volt köze a válaszodnak. NEked is sok boldogságot!
2012. ápr. 28. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!