Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Popsira és combra mi a leghatá...

Popsira és combra mi a leghatásosabb edzés?

Figyelt kérdés
Az a ciki 14éves vagyok és narancsbőrős a combom és a popsim, és nem vagyok súlyos mert 51kiló vagyok és 160magas... Csak nyáron elég rossz lenne rövidnaciba menni.. Ja és még valami! Cellus Stop az segítene?
2012. ápr. 19. 13:53
 1/3 anonim válasza:

Én is 160 cm vagyok, de én 58 kg és 17 éves! :)

Csinálj tornagyakorlatokat, guggolások, kitörések ilyesmi.

Én régebben Béres Alexandrára tornáztam, nagyon jók az edzései! És táplálkozz egészségesen és igyál sok vizet!

Ha még csak kezdetleges a narancsbőr akkor teljesen el is tűnhet! :)

2012. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én Rubint Rékázom:) de lehet ki próbálom azt is! Köszönöm :)
2012. ápr. 19. 14:45
 3/3 yuimisaneko válasza:

Béres Alexandrát én is ajánlani tudom!

Általános iskolában mindig arra tornáztam és nagyon jó alakom lett tőle, ami azóta is megmaradt, de megint fogynom kell és megint újrakezdtem vele..pár napon belül sokkal feszesebb combom/popsim lett tőle meg sokkal jobban érzem magam.

Hajrá!

Amúgy a hideg-meleg váltózuhany is nagyon sokat segít a feszesítésben is..körkörös mozdulatokkal kell a comb/fenék tájékát tusoltatni mondjuk 5x-5x. Ez fel is frissít (:

2012. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!