Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen jó fogyókúrás módszert?

Figyelt kérdés

Minden nap járok futni, meg felülésezek is. Ezenkívül szerintem nem eszem sokat ... Mégsem fogytam kb. 0,5 kg-nál többet a "diétám" kezdete óta. (Ami kb. 2 hete történt)

60 kg-os, 169 cm-es L


Segítsetek! Köszi előre is a válaszokat. :)



2012. ápr. 17. 20:06
 1/5 anonim válasza:
Zárd ki a fehérlisztet és a fehércukrot az életedből, illetve este már ne egyél semmit (helyette reggelizz rendesen) és beindul a fogyás.
2012. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha kb teljesen kizárom a szénhidrátot akkor tudom, hogy elkezdek fogyni, de azért nem leszek rosszul ugye?
2012. ápr. 19. 17:45
 3/5 anonim válasza:

Én biztosan nem zárnék ki semmit sem teljesen, mert nem tudhatod milyen vitamint/tápanyagot veszel el a szervezetedből.

Egyébként szerintem a 60 kg egyáltalán nem sok a magasságodhoz képest. Inkább csak formásodnok kellene, azaz csak sportolni ha elégedetlen vagy.

2012. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát jó :) köszi
2012. ápr. 22. 16:28
 5/5 Nócka válasza:

Sziasztok!


1. válaszoló: én is ezt tartom, 5. hete csinálom napi 2 óra mozgás mellett és 6,1 kg-nál tartok. Mondjuk nekem nagyon szükségem van rá, jóval nagyobb vagyok a kérdezőnél, de eddig nálam nem is nagyon működött semmi diéta.

2012. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!