Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom. Járok sportolni...

Fogyókúrázom. Járok sportolni de a kajánál mindig elbukom. Annyira nem bírom édesség nélkül. Nincs valami tippetek, hogy ne kívánjam ennyire a szénhidrátokat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele :S egyszerűen rosszul vagyok ha nem ehetek valami édeset :S
2012. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémával küzdöttem, nekem a magas kakaótartalmú étcsoki vált be. Édesség, mégsem olyan rossz. Ráadásul megeszek belőle két kockát és bőven elég, egyszerűen nem kíván belőle többet a szervezet.

Meg a gyakori fogmosás, illetve állandó lefoglaltság is segített. Szóval, ha csak tv-zek úgy ennék valamit, ami nem jó. Ezért inkább tornázok tv-zés közben. :D

2012. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elmondom mit vacsoráztam. :)

3 tojásfehérjét édesítővel kemény habbá ver, 1-2dl vizet vaníliás fehérjeporral felforral. Belekanalaz ha lehet nagy darabokban a tojásfehérjét. megkavar, hogy mindenhol érje a fehérjeturmixos forró víz.(de a habot igyekezz nem összetörni!) tűzről levesz. megesz. ennyi:) Megszórhatod pici fahéjjal esetleg. isteni finom :). Ha nincs fehérjeporod, akkor 1-2 dl sovány tej édesítve, vanília aromával ízesítve is megteszi.

2012. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Én is fogyózóm és ha nagyon rám tör a csoki éhség akkor eszem 1-2 kanál mézet.Egyből el múlik és a méz nem hizlal.
2012. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:)
2012. ápr. 16. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az aszalt gyumolcsoket, pl szaritott banant, szolocukrot is erdemes megrobalni.
2012. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajna nagyon rálehet szokni a cukorra, olvastam hogy a szervezet elvonásakor a drogosokéhoz hasonló elvonási tüneteket mutat. Mi a jó ebben? Hogy le is lehet szokni róla. Egy ideig nagyon nehéz, de gondolj arra, hogy egy idő után leszoksz róla, és már nem érzed úgy hogy szükséged van ezekre!
2012. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!