Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 10kg-t, de narancsbőrö...

Fogytam 10kg-t, de narancsbőröm lett és lóg a fenekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most már meg vagyok elégedve az alakommal, kivéve h nem elég feszes a combom és a fenekem. Van itthon egy szobabiciklim, szerintetek ha napi 45percet tekerek rajta, eltűnik a maradék zsír a combomról, és szép feszes lesz? A narancsbőr is eltűnik? Használok krémet is rá.
2012. ápr. 2. 20:06
 1/9 anonim válasza:
Milyen gyorsan adtad le azt a 10 kilót?
2012. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 hónap
2012. ápr. 2. 20:37
 3/9 Smartguy86 ***** válasza:
És hogyan? Éheztetéssel? Mert ha normálisan sporttal adod le, akkor nem létezik, hogy lógjanak a a testrészeid vagy a bőröd. Valószínűleg koplaltál és az izomzatod sínylette meg leginkább. Egyél sok fehérjét és sportolj normálisan.
2012. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó, nem lóg, de nem is feszes, fel tudom csípni a bőrt
2012. ápr. 2. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen ezért hangoztatom hogy csak kiszámolt étrendel lehet, és annak normális kajából kell állnia, mert ez van ha kalóriákat számolgattok, vagy éhezős diétát toltok,moslék kajával, ha átállsz normális mennyiségű és minőségű kajára, és nem a hülye mérleg a mérvadó hanem a tükör akkor, normálisan fogsz kinézni:)hajrá jah és szerezd meg a "sárga kapszulát" ha tudod majd mit jelent és elolvasod akkor jó nyomon vagy
2012. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Rengeteg víz! Meg nyers zöldség! Rubint Réka fenékgyakorlatok vagy Pilates!

És ha máshogy nem megy, jöhet egy kis trükk: kozmetikai ultrahangos zsírbontás vagy Forever Slim otthoni uh. zsírbontó! Attól sima lesz a bőröd, mondjuk nem olcsó, de megéri, visszaadja az önbizalmad!

2012. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szobabicó nem jó?:(
2012. ápr. 3. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ptecus41 válasza:

Mozgás, feszesítés, sok folyadék, és ami részemről tipp az valamilyen narancsbőr elleni krémzselé.

Én ezekből a freziderm tripleffectet használtam és nekem nagyon bevált!

2012. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!