Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam semmit...

Miért nem fogytam semmit 3hónap alatt? Nincs lisztes cuccok, cukor, üditök, kenyér 4után nem eszek semmit

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert 4 után nem eszel semmit.

A szervezeted tartalékol, mert tudja, hogy délután már nem kap semmit. Lefekvés előtt 3 órával ne egyél.

Na meg az sem mindegy, hogy miket és mennyit eszel egész nap.

2012. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Kicsit több infó kéne: hány kiló/centi vagy, mennyit akarsz fogyni, sportolsz-e stb?
2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
azért nem fogytál már ez nem fogyókúra...még a közelében sincs..
2012. márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
167cm 73kg 21éves vagyok..reggelire gyümölcs,müzli szeletel vagy joghurt,müzlivel.ebédre norbiskaját rendelek annak a felét eszem majd délután a másik felét.gyümölcsöt.én álltalában 8óra fele ágyban vagyok,de csak 11fele alszom.igen sportolok napi 30percet Rubint Rékára.
2012. márc. 22. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
iszol eleget?minimum 2l vizet igyal meg es szerintem te koplalsz ezert nem fogysz.ebedre edd csak meg a norbis kajat mindet,uzsonnazz es vacsorazz is!vacsora legyen vmi lightos de egyel.barmennyire erthetetlen koplalassal nem fogysz!ezt nem rosszbol
2012. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
napi 2liter citromos vizet megiszok mellé még néha zöldteát vagy 100% gyümölcslét.nem koplalok mert azt nem birnám ki.egyántalán nem vagyok éhes.nagy adag a norbis kaja nem birnám megenni egyszerre mindet
2012. márc. 22. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor jo neked :D.en nem birnam ki 4 töl nem enni
2012. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg 30 perc RuintRékával nem elég. Inkább menj heti 2-3szor egy komolyabbat edzeni és kardio edzést legyen, zsírégető.
2012. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nincs hova elmenni edzeni
2012. márc. 29. 10:20
 10/11 anonim ***** válasza:

jobban végigolvastam a válaszaidat és a következőket jegyezném meg:


az x óra után nem eszek semmmit, hülyeség. lefekvés előtt kb 3 órával nem kéne már semmit. pl. egyetemistaként van, hogy éjjel 2-kor fekszek le, ez nem azt jelenti h akkor 11-ig zabálok, de nem esek kétségbe, ha későn megéhezek, attól még lehet enni egy keveset (ugye fehérjét javasolnak estére).


Az, hogy nem vagy éhes, azt jelzi, hogy előtte túletted magad. Többször egy nap, kis adagokban egyél, olyan 3-4 óránként, ha lehet.

Attól, hogy jó kajákat eszel, de abból sokat, attól nem fogsz fogyni. Nem tudom, hogy mennyit eszel ezekből, de ez önmagában nem fogyókúra. Ki kéne számolni a napi kalóriaszükségletedet, és abból kivonni 500-at. Ennyit kéne enned, hogy valóban fogyj. Próbálj erre odafigyelni, mert így csak az jön le, hogy sanyargatod magad, nem eszed meg anyu pörköltjét nokedlivel és sok szafttal, mégse fogysz, és fel fogod adni sikerélmény nélkül. Ajánlom egyébként, hogy ne csak kg-ra mérd magad, hanem centikben a derekadnál, mellen, combon, karon.


A norbis kaja nem tudom, hogy mekkora adag, és nem is ismerem azt a diétát, de szerintem azt nehéz összeegyeztetni mással (önmagában az, hogy két menetben eszed, nem lenne probléma). Mármint, ha nem a teljes norbi update-s diétát csinálod, mert lehet h ott engedve van olyan, ami neked nem kéne még délután is. Plusz olvastam, hogy müzli szelet. Ha a cerbona/jó reggelt és társaira gondolsz, azok mind cukrozottak, hagyd a fenébe.


hogyhogy nincs hova elmenned edzeni? hol laksz? ha városban, nem hiszem h ne lenne ott legalább egy fitness terem, vannak ott aerobic órák és kardio gépek. ha meg falun, akkor ott a rét/erdő/utcák, ahol nincs ötmillió ember és szmog és lehet bicajozni, futni (futni csak akkor, ha már nincs 20kg plusz, különben terheli az izületeket)

2012. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!