Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt fogytam 7 kg-ot,...

3 hét alatt fogytam 7 kg-ot, ez nem sok kicsit? (lentebb)

Figyelt kérdés

93,5 kg voltam 3 hete, most 7kg-al kevesebb voltam ma.

Nem sok ez hirtelen?

Kevesebbet, és egészségesebb dolgokat eszem (sokkal több zöldség frissen-főve) és mellette napi 40 percet tornázom.

Még szeretnék leadni 20 kg-ot.

Tudom, hogy nehéz lesz, de sikerülhet hosszú időn belül?

Nagyon szeretnék újra csinos lenni.

178 cm magas vagyok, és legalább 68 kg-ra szeretnék lemenni .

Valakinek sikerült?


2012. márc. 19. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
leírhatnád nekem mit tornázol?amúgy hány éves vagy?amúgy mit vontál meg magadtól?vagy csak kevesebbet eszel?
2012. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A nemed is leírhatnád...
2012. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, hogy csináltad?
2012. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
mivel csinos szeretne lenni gondolom lány a kérdező
2012. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

24 éves nő vagyok, és DVD-re tornázom, általában csípő-popsi, és hasizom ebből napi 40 perc, illetve van súlyzós gyakorlat is, meg combfeszesítő, de ezt csak heti 2x szoktam, mert a hasam problémásabb terület.

Édességféléket nem eszem, túlzott zsíros és cukros ételeket sem, disznóhúst sem.

Inkább fehérjék, hal, csirke, gomba, rizs, káposztasaláta, uborka, pritaminpaprika, egyéb finomságok, és persze gyümölcsök, ami leginkább narancs, mandarin, kivi.

2012. márc. 19. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Jelentős túlsúlynál simán lemehet ennyi, pl. több a székleted, illetve több víz távozott stb. Én azt mondom folytasd a diétát, majd akkor írj ha megakadtál a fogyásban.


Sok sikert és kitartást kívánok!

2012. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Igen, simán lehet, az első 10 kiló rólam is hip-hop ment le. Meg ha az étrend mozgással párodul, különösen nem kell csodálkozni rajta. És igen, látva, mekkora akaraterőd van, simán sikerülhet, én is így fogytam az elmúlt fél évben majdnem 30 kilót, szóval hajrá :)
2012. márc. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem sértelek meg, de ennyi feleslegnél ez normális.
2012. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
látom, régebbi ez a kérdés, de megkérdezhetem, hogy végül sikerült fogynod? hol tartasz most?:)
2012. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már eddig 26 kg-ot sikerült leadnom, de még nincs vége korántsem :)
2012. jún. 26. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!