Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdek bepánikolni.5 hónap...

Kezdek bepánikolni.5 hónap van hátra az esküvőmig és alig fogytam valamit. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

December óta fogyózok, eddig úgy 5 kiló ment le, ami szerintem nagyon kevés. Kiiktattam az édességet, a kenyeret, tisztákat, olajban sült dolgokat, gyors kaját. Addig minden ilyesmit ettem.

Azt hittem áprilista úgy -10-13 kilónál fogok tartani, közben épp hogy 5 kiló lemnet, az se látszik meg:(

Nagyon el vagyok keseredve, utálom magamról a képeket, érzem, hogy ez fogja tönkretenni a nagy napomat.

160 centi vagyok és 70 kiló...

60 kilóval nagyon meg lennék elégedve. Van még esélyem, hogy lemenjen 5 hónap alatt?


2012. márc. 16. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
tésztákat
2012. márc. 16. 20:46
 2/4 anonim ***** válasza:

- na, a diéta mellé dobj hozzá naponta 45-50 perc intenzív mozgást (futás, úszás, tánc, ilyesmi), és hajrá, menni fog, egyből belendül a dolog.

- ja, és nincs nyávogás, h "jaj, nincs időm", mert embernek arra van, amire akar

2012. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 *gin* ***** válasza:
a lifetilt blogon március 26-án két menyasszonyt fog lefogyasztani a blog írója, ki lesz téve az étrend, meg az edzésterv. ezzel a módszerrel 10 hét hónap alatt 10 kg-t is fogyhatsz :)
2012. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5hónapb alatt 10kilót simán!!!!!!én is lifetiltet ajánlok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!