Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyárra úgy,...

Hogyan fogyjak le nyárra úgy, hogy megelégedjek magammal?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Régebben elég kövér voltam,és azóta nőttem,nyúltam és minden ismerősöm azt mondja,hogy fogytam és csinos lettem,de még most sem lettem valami nagyon karcsú.(162cm/75 kg) De még mindig nem vagyok magammal megelégedve,nagyon félek,hogy elfogok hízni borzasztóan,mert már nem ideális a súlyom. A hasammal van a legnagyobb bajom. Egyébként mindenhonann szeretnék fogyni. Le is tudnék, csak sajnos az a gond,hogy nem nagyon mozgok és szeretek enni,főleg édességet. Ma is sokat ettem,délben gúlyast aztán 19.00 fele szalmakrumplit később vajaskenyeret,szalámit,kukoricapelyhet és most barackbefőttet. Tökre bűntudatom van,hogy most megint hízni fogok.S a hétköznapi étrendemről ne is beszéljünk,délután betudok zabálni bármennyi csokit és sütit,egyszerűen nem tudom megállni. Valaki tudna adni tanácsot,hogy hogy vezessem az étrendem esetleg kis sportal (de csak itthon)? Mert tudom,hogy ez így nem helyes.Úgy,hogy néha kicsit nasizni is tudjak.Köszönöm.

Egyébként annyira karcsú úgy sem lennék,mert a családomban vannak kövérebb emberek. Segítsetek. Köszönöm:)


2012. márc. 24. 22:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ötödik válaszoló vagyok.


Mindenre lehet találni kifogást, csak keresni kell. Most kezdjek el én is panaszkodni, hogy mennyi dolgom van? Nekem is sok van, és mégis megoldom, hogy legyen időm futni, mert nagyon fontos számomra, hogy jó alakom legyen. Kicsit át kellett rendezni az időbeosztásomat, korábban pl. ebéd után pihentem egy kicsit, most már csak 5-10 percet, így nyertem kb. fél órát. És nem vagyok fáradtabb, mint amikor pihentem, sőt, futás után pl. kifejezetten friss és üde vagyok.


Tehát a lényeg, hogy az embernek arra van ideje, amire szeretné, hogy legyen. Szóval, ha fogyni szeretnél, akkor csináld úgy, hogy legyen hetente 3-4x 40-50 perced futni, biciklizni vagy más aerob mozgást végezni.

2012. márc. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!