Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek igy letudok...

Szerintetek igy letudok fogyni 5kg-t (lent)?

Figyelt kérdés
Ha egyik nap másfél órát röplabdázok a másik nap meg kb. 2órát görkorizok, és mondjuk a suliba viszek egy activia gyümi joghurtot és egy banánt v almát?
2012. márc. 22. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

az edzés jó az "étrend" terv inkább vicces.

fogyásra nem feltétlenül jó,de megzuhanásra,erőtlenségre tökéletes.

2012. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de 1-re hazaérek és itthon eszem párolt zöldséget natúr hussal,úgy?
2012. márc. 22. 19:40
 3/5 anonim válasza:
Istenem, tanuljatok már meg helyesen írni! A "le tudok" két szó.
2012. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább kefír és teljes kiörlésű kenyér, a gyümölcsös joghurt tele van cukorral. Reggelit egyél rendesen, ez nem tartalmas, a vége az lesz, hogy pár nap és "berobbansz" a hűtőbe otthon.

Pl: Reggeli: 1 szendvics, tk. kenyér, sajt, esetleg főtt tojás, sonka, paprikával vagy paradicsommal, uborkával (ezeket nem muszáj bele tenni, eheted mellé)


Tízórai: egy banán vagy 1 nagyobb alma


A többi étkezés pedig otthon. De ne "éhezz" a suliban, mert se erőd nem lesz, és figyelni sem fogsz tudni órán. Valamint pár nap és megeszed a "vasszöget" is.


A sportra pedig: jó lesz így.

2012. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Annyira gusztin meg lehet csinálni a szendvicseket is a suliba, még emlékszem, nálunk szinte gasztronómiai csodák születtek. (az érettséginek 10 éve).

Ha nem vittem valami normális kaját, akkor csak csorgattam a nyálam.


De csinálhatsz melegszendvicset is, otthon megycsinálod,becsomagolod (bár nem tudom mennyi időre laksz a sulitól és az még hidegen is isteni, max a büfében megkéred a büfést hogy tegye be a mikróba. :)

2012. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!