Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fehérjepor lenne...

Melyik fehérjepor lenne megfelelőbb nekem?

Figyelt kérdés

18 éves nő 172 cm 65 kg. Mivel diétázom nem viszek be elegendő fehérjét az izmaim fejlődéséhez - azért viszek be valamennyit szóval szerintem csak napi 1 adagra lenne szükségem, viszont minden nap sportolok: heti 3x futás, többi napon otthon torna, néha kondiban ellipszis gép. Edzés előtt és/vagy után innám a fehérjeport illetve lehet reggelente - kiváncsi vagyok a tanácsotokra ezzel kapcsolatban is. Ezek közül melyik a jobb? Jók egyáltalán nekem?

[link]

[link]


Őszintén szólva jobban örülnék az olcsóbbnak, de ha a másik jobb természetesen inkább azt választom.


2012. márc. 19. 17:30
 1/1 *gin* ***** válasza:
szerintem egyik sem igazán nyerő... a simple whey-ben 21g/35g fehérje van, ami elég szegényes. a másik valszeg azért ilyen olcsó, mert nem olyan jó az íze, mint a minőségibb poroknak.
2012. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!