Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérjepor van, aminek...

Milyen fehérjepor van, aminek az íze is jó de nem kerül egy vagyonba?

Figyelt kérdés

Fullforce-t meg Power Proteint használtam, mindkettő tejsavó+szójafehérje, de nem bírom meginni, hányingerem van a rossz mellékíztől (vìzzel még rosszabb, tejjel meg sok ch).

Kiegészítéshez kéne, mert NEM TUDOK elég fehérjét természetes forrásból bevinni, ne erről témázzunk...

De nincs 7-10 ezrem fehérjére /hó, ezért kérdezem.



2012. márc. 11. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő a témában, de nekem a Novelean szójaprotein bejött, nagyon jó íze van, vacsora helyett iszom, vaníliás íze van, akár desszertnek is megteszi. Van csokis is. Azokon a napokon, amikor fehérjedús ételeket eszem (szója, gomba, túró, sajt), kihagyom, így több mint egy hónapig elég a doboz. Egy 625 grammos doboz 3590 Ft.
2012. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Scitec 100% Whey Protein Professianlt iszom. 2350G 13500FT .. És olyan ha vízzel kevered,mintha banán turmixot innál(banános izű a fehérje..) Én nagyon szeretem:D:D Én ezt a 2350G -ot kb 2 hónapig használom
2012. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kapsz Mutant fehérjét 9000ért és 2,2kg-s

A legfinomabb nálam a FA Whey Pisztáciában. Ezt is megkapod 9600ért 2,2kg. Scitec borzasztó drága 13ért :)


mindegyik tejsavó alapú

2012. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!