Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérek, titeket milyen...

Kövérek, titeket milyen megaláztatások érnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 90 kg felettiekre gondolok.

Én egészségügyis középsuliba járok, így tanulunk, beszélünk a kövérekről is. A tanár egyszer szép kis előadást tartott arról, hogy a kövérek azért kövérek, mert nincs pénzük minőségi élelmiszerre. Magyarul én is csóró vagyok. Hát nem így van, de mindegy...

Vagy pl tesi órán fel kellene vennem mezt, szépen megkérem a tanárt, hogy ezt így ne.. De tovább erősködik, hangosan, mindenki hallja.. :(


Szóval titeket milyen efféle megaláztatások érnek, értek?


2012. márc. 5. 20:37
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
88%
Ha egészségügyis suliba jársz akkor valószínűleg tanuljátok az elhízás sok betegség valószínűségét megnöveli, az egészségtelen életmód következménye. Szerintem nem kéne azon megsértődnöd mert a tanárod szerint a kövérek anyagi helyzetük miatt kövérek, inkább kicsit naiv a tanárod. Ha van pénzed normális élelmiszerekre, és zavar is az alkatod, továbbá az egészségednek is rosszat tesz, miért nem teszel ellene ahelyett hogy itt panaszkodsz? Ha valaki lustaságból kövér és leszarja a külsejét, én azt mondom számoljon az ezzel járó megaláztatásokkal.
2012. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
69%
Engem szerencsére csak a bátyám csúfol. De az is elég sz*rul esik,hogy már alapból nem a nevemen szólít hanem, hogy gyere ide slampos disznó... :/
2012. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%
Milyen szemét a bátyád!?!?!?!
2012. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
és én elhatároztam, hogy most le fogok fogyni és a képükberöhögök a szemeteknek tegyétek ti is ezt
2012. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Es ki mondta, hogy nem fogyozok? 120kg-rol indultam, most vagyok 97. Amugy 17 eves lany vagyok es 160 centi magas. Nem nyavalyogni jottem vagy sajnaltatni magam, csak kivancsi voltam, hogy mas koverekkel mi tortenik.

Igen lehet, hogy tulerzekeny vagyok - a sulyomra. Mert utalom, hogy kover vagyok.


110 kg feletti valaszolo: csak elkezdeni nehez a fogyit... Es szerintem te is tudsz bicajozni pl!:) Muszaj mozogni akkor is, ha nem fogyozol.

2012. márc. 6. 05:59
 16/27 anonim válasza:
66%

Hm...még a suliban mondta nekem az egyik tanár hogy szét vagyok folyva mint a Nagy-Alföld,egy másik ( aki kövérebb volt nálam) hogy hány csipszet eszek naponta.Anyám szintén mindig mondogatta:Elhízott disznó, elefánt stb.Bátyám szintén mindig mondta hogy milyen kövér vagyok.Ő sport ember...

Egyszer már lefogytam,de visszahíztam mert elengedtem magam.Nem jártam sportolni stb.

Az emberek állandóan terhesnek néztek(nem lehet gyerekem).A buszon még a helyet is át akarták nekem adni,mint kismamának.Ezek estek a legrosszabbul,mivel nem lehet gyerekem.Most már leadtam 20 kilót,kondi terembe járok,és szeretnék életmódot változtatni.Örökre.Ez nem azt jelenti hogy nem fogok majd semmi finomat enni,mondjuk kalácsot( ez a kedvencem),de csak éppen ritkán :) Mondjuk két hetente egy keveset bűnözök utána azt le is mozgom.:)

De visszatérni az egészségtelen életmódhoz nem akarok.2 éve vagyok férjnél, de még máig nem vetkőztem le előtte meztelenre,és nem is fogok.A sok sértés ilyen dolgokhoz vezet.Sajnos.Nem szabadna senkit sértegetni a súlyával kapcsolatban,hanem segíteni életmódot váltani,mert lehet egyedül nehéz neki.

Pórbálj Te is sok zöldséget enni,répát a pennybe elég olcsó egy csomag répa.Tudsz csinálni levest.Csinálj rakott zöldséget,nagyon nagyon finom.:) Egyél almát,szilvát egy kevés korpovit kekszet.Ha nem szereted a natur joghurtot egyél Nap mint Nap joghurot,45 vagy 49 ft 1 db.Úszni biztosan tudsz,én is tudtam kövérebben is.Eleinte nehéz lesz,de majd egyre többet fogsz tudni úszni oda vissza.És ne érdekeljen hogy fürdőruhában vagy és mit szolnak az emberek,mert semmit,nem foglalkoznak azok ott veled hanem saját magukkal.Sétáljál sokat jön a jó idő,menjetek sétálni a barátnőddel.Biciklizni is egyre többet bírsz majd.És majd ahogy mennek le a kilók jobb lesz.Könnyebben mész majd,nem fogsz hamar elfáradni,és a körülötted élők is majd meg fognak dicsérni hogy milyen csini vagy,sokat fogytál stb...:)

2012. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
57%
A helyzet hogy én is sokáig dagadt voltam, aztán elkezdtem terembe járni,később küzdő sportolni, megtanultam normálisan edzeni kajálni és tudjátok mit, Mell Gibsonnak csúfoltak pedig fiú vagyok, és tudjátok mi a konklúzió? Az hogy megérdemeltem lusta magára igénytelen ember voltam,nem rinyálni kell hogy jaj így nehéz meg úgy nehéz mostanra igazi sportember lettem akinek van teljesítménye is a jó külső mögött, ne legyen már valaki ennyire igénytelen magával szemben, jah és igen tényleg drága a kaja itthon, de azért 1200 ból naponta ki lehet hozni ahelyett hogy a gyorskaját meg a sütit tolnátok, meg a fogyatékosabbnál fogyatékosabb diétákat, le lehet pontozni nyugodtan de ha mélyen magatokba néztek bele lehet gondolni hogy valahol megérdemlitek:/
2012. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Hát, rám nem vonatkozik, mert sosem ettem gyorskaját, mekibe pl szerintem életembe 2x ha voltam.

Nekem 6 éves koromban hormontúltengésem volt, kb 1 év alatt felszedtem több, mint 50 kilót illetve megjött a menstruációm. Mire rájöttek, már jó kis kövér gyerek voltam... Egy hónapig kellett csak kezelni, azóta semmi gondom.

1 éve és 4 hónapja fogyózok, az alatt ment le 20 kg. Mondjuk nem "tiltok" magamtól semmit, és azért a tavalyi nyarat eléggé ellustultam :)

De nem baj, legalább nem fog lógni a bőröm, Illetve tisztában vagyok azzal, hogy sosem leszek 50 kg pálcika, de nem is akarok az lenni. Ha 70 kg lennék, tökéletesen meg lennék elégedve magammal.

2012. márc. 6. 16:01
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:52

nem hogy lepontozlak, hanem gratulálok:)

és igazad is van.

2012. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó, a 0 pontot pedig azért nem értem mert a kérdező is beismerte hogy nem éppen 100 % os a diétája mert ha már vannak dolgok amiket nem tiltasz magadtól akkor az nem helyes étrend, amúgy grat a 20 kg fogyáshoz, a hormonprobléma egy súlyos dolog nem tudhattam, de ez szerintem egy kirívó eset, nekem is van ilyen haverom, mégis amikor betartotta a megfelelő edzői instrukciókat baromira lefogyott, 13 évesen 100 + os volt a srác, ezt a fogyás dolgot nem kell túlmisztifikálni csak egy kis kitartás kell hozzá, ha pedig valaki bánt, nem feltétlenül megsértődni kell és 0 pontozni báár igazából nem érdekel, mert másra nem is számítottam hanem kicsit elgondolkodni hogy lehet hogy igaza van, és a jó külső rengeteg mindenben hozzásegít az életben, pl nekem is egy olyan párt hozott meg akiről dagiként nem is álmodhattam, önbizalmat adott,rengeteg új barátot szereztem a sport által, olyan kapcsolatokat is szereztem amiknek az üzleti életben is hasznát veszem majd diploma után, és a legfontosabb hogy magas vérnyomással kezeltek már 12 évesen gyógyszert kellett szednem, mostanra 22 vagyok és semmi baja az ég világon, pedig az orvosok azt mondták hogy soha nem fog helyre állni, valamint maga az edzésben elért eredmények sikerélmények, és ez a fő baj veletek hogy nem éltek meg sikereket és gyorsan feladjátok, hihetetlen érzés amikor valamiben egyéni csúcsot döntesz, akár egy "álom" is valóra válik ezáltal nekem pl amikor kinyomtam a 100 kg-t , vagy amikor megjelentek a kockák a hasamon, próbáljátok ki, szedjétek le mondjuk a sárga kapszulát bodybuilder. hu ról <--ne a Bunnyt zaklassátok mert el fog küldeni úgy is a fenébe ba ha nem olvastátok el és úgy kérdeztek, abban minden benne van ami kell egy jó külső megszerzéséhez, vagy tesztoszteron. hu itt is alapvető kérdések zsírégetés szekció, művelődjetek ezen a téren ahogy az élet más területén is és akkor nem lesz beszűkült látókörötök, engem pl bántottak hogy de h*lye vagyok és nem fogok karrierileg elérni, most egy nagyon jó egyetemre járok, és tudjátok mit igaza volt azoknak akik a szemembe mondták hogy buta p*cs vagyok, hálás vagyok nekik, és a fogyás témában is jó lenne ha az emberek őszintébbek lennének egymással valamint magukkal, nem lenne az amit melóhelyemen látok hogy 100+ os 160 centis csajok mondogatják egymásnak hogy de jól nézel ki stb, mert a valóság az hogy nem néznek ki jól, magukat sem szeretik, de nem merik elmondani hogy mi a helyzet és ezzel többet ártanak mint használnak, remélem ez a jó néhány sor még ha kicsit csapongós volt is:D ébresztett bennetek egy kis lelkesedést, vagy néhány gondolatot annak irányába hogy küzdeni kell...na szép napot:)
2012. márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!