Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérek, titeket milyen...

Kövérek, titeket milyen megaláztatások érnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 90 kg felettiekre gondolok.

Én egészségügyis középsuliba járok, így tanulunk, beszélünk a kövérekről is. A tanár egyszer szép kis előadást tartott arról, hogy a kövérek azért kövérek, mert nincs pénzük minőségi élelmiszerre. Magyarul én is csóró vagyok. Hát nem így van, de mindegy...

Vagy pl tesi órán fel kellene vennem mezt, szépen megkérem a tanárt, hogy ezt így ne.. De tovább erősködik, hangosan, mindenki hallja.. :(


Szóval titeket milyen efféle megaláztatások érnek, értek?


2012. márc. 5. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Engem pl általánosba csúfolt egy gyerek aki tőlem még kövérebb volt de a többiek nem álltak ki mellettem hanem vele együtt csúfoltak és neveztek el mindenféle kövér dolognak:S Tanárok részéről ilyet még nem tapasztaltam vagy nem maradt meg bennem.
2012. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Hát ezek h*lyék -.- Engem szerencsére sose mertek csúfolni. Kívülről úgy látszik, mintha lenne önbizalmam, meg nem vagyok valami kis nyafka.. Szóval nem mernek kötözködni :)


Viszont én elgondolkoztam már azon, hogy amikor az egyik osztálytársam előttem oltogatott egy nálam vékonyabb csajt, hogy fúúúj milyen kövér... Szóval hogy ők már megszokták, hogy én kövér vagyok, illetve nem látnak olyan kövérnek?

2012. márc. 5. 20:44
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ez a csúfolódás nagy nyomot hagyott az életemben, nagyon gátlásos vagyok. És elég rossz belegondolni, hogy egy olyan gyerek rontotta el az életemet, aki nálam sokkal kövérebb volt ezt már sosem fogom tudni elfelejteni és örök életemben bennem marad.

Érdekes mikor én mondtam neki mondjuk valami dolgot a súlyával kapcsolatban, akkor mindig aztmondta, hogy nézzek már magamra pont én mondom pedig ő majdhogynem kétzer akkora volt mint én

2012. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok magabiztos lenni meg azt mutatni, mert már kiskoromtól fogva csúfoltak vele.

Kérdező szabad tudni, hogy te hány centi vagy ill hány kg és hány éves?

2012. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Az én legjobb barátnőm kb. 90 kg lehet. Nem nagyon érte csúfolás, legalábbis nem tudok róla, ha esetleg el is indult volna valami akkor én azonnal megvédtem. Bár már nem vagyunk gyerekek, de a mai napig kiállok mellette. :)

Nem szegények, meg tudnának venni szerintem minőségibb élelmiszereket is, de ilyen géneket örökölt, ismerem a családját. Csini csajszi, úgy hogy nem bántja senki :))

2012. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%

Sztem túlérzékeny vagy..


Ezekben semmi megalázás nincs, inkább ellenkezőleg, le se szrja senki se, hogy kövér vagy, csak te tartod magad földönkívülinek ezzel.



Oldjad meg a problémáidat, mert senki sem fogja helyetted ,és kevesebbet nyavajogj!

2012. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
45%
A tanárodnak meg igaza van, a szar minőségű élelmiszerek valóban kárt okoznak a szervezetben, többnyire csak zsír cukor vagy keményítő meg aroma az alapanyaguk, semmi más..
2012. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

A tanárod 1 bunkó és idióta.A gazdagok közül rengeteg kövér van.Régebben úgy lehetett megállapítani hogy gazdag valaki hogy kövér volt.


Nem függ össze a kövérség az anyagi helyzettel.Ez javarészt a géneken múlik.Én pl bármennyit eszem nem hízom mert ilyenek a génjeim.De egy ismerősöm szigorú diétát tart meg fogyi tablettákat szed és csak úgy marad vékony.

2012. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Másodsorban vagy harmadsorban a géneken..


Elsősorban a HORMONRENDSZEREN múlik!!

2012. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
65%

Engem mindig is csúfoltak:(

De régebben úgy éreztem, hogy nem érdekel, mert az élet más területein bizonyítani tudtam hogy a súlyommal együtt is képes vagyok olyanokra amikre a soványak nem...

Viszont mára már ez megszűnik így nagyon fájnak a sértések....

De ami a legrosszabb az az, hogy nem tudok olyanokat csinálni mint az átlag...pl. lovaglás, úszás, biciklizés vagy csak egyetlen nap hogy ne érezzem magamat rosszul...és ne kelljen félnem attól, hogy vajon most honnan, kitől fog jönni a következő sértés:(

én 110 kg felett vagyok...

2012. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!