Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék változtatni a...

Szeretnék változtatni a dolgokon, az egyik az hogyan tudnák pár kilót leadni? (162cm és 61kg vagyok)

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni pár kilót legalább 6-7 kilót,szeretném ha lenne önbizalmam, az a baj hogy nagyon kritikus vagyok magammal szembe...mindenkit szebbnek/jobbnak látok.. és hát sajnos kisebbségi komplexusom is van ... és nem tudom hogyan kezdjek el . Mivel mostanában nincs sok időm mivel suli.. meg minden, és tényleg szeretnék változtatni pár dolgon. 15/Lány
2012. márc. 3. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással egy dekát sem fogsz fogyni.


Nincs időd? Miről beszélsz, hisz 15 vagy. Ennyi idősen tele voltam szabadidővel és mellette jól is tanultam.

Szóval van időd, csak erre nem akarsz szakítani. Már pedig a gép előtt ülve nem fogsz lefogyni.


Azon, hogy önértékelési problémáid vannak, ezen senki nem tud segíteni. Ezen talán minden veled egyidős lány átmegy. Ne félj, majd kinövöd.


Hogy kezd el?! Felejtsd el a fehér kenyeret és úgy egyébként a sima lisztes dolgokat. Nincs tészta, se krumpli, és rizs se (bár ebből néha egy kevés belefér). NINCS ÉDESSÉG! Néha-néha persze ha már nagyon hiányzik megehetsz egy túrórúdit, vagy hasonló kaliberű édességet, ettől még nem fog felborulni a diétád. De ez lehetőleg 2-3 hétnél gyakrabban ne forduljon elő.

És sportolj! Viszont azt tudd: a tesi óra nem számít sportnak! Ami a tesi órákon megy, azt tömeges időpocsékolásnak hívnám (legalábbis az iskolák 80%-ban így van). Jön a jó idő menj ki futni, ne akarj mindjárt 10 km-t lefutni, csak annyit amennyi jól esik, majd szép lassan növeled a futással töltött időt. Tornázhatsz is, biciklizhetsz is.

2012. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!