Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel szerintetek mennyire...

Ezzel szerintetek mennyire lehet hatékony a fogyás? Min változtassak?

Figyelt kérdés

heti 1 gyümölcsnap + ha megoldható akkor víznap

reggeli: 2 toast kenyér parizerrel vagy, 2 tojásból rántotta

tízorai:gyümölcs

ebéd: Bármilyen főtt ebéd ha nem tésztás, max feleannyi amit amúgy megennék ( nem lakom jól )

uzsonna: gyümölcs,

vacsora: 2 toast kenyér sonkaszalámival kevés sajttal


Napközben 3 l folyadék zöld tea+víz + heti 2-3 30 perces mozgás.

173 cm vagyok és 85 kg


Szerintetek kitartással mennyi idő alatt mennyit fogyhatok hasonló étrenddel? ( Eddig kb 5x ennyit ettem )


2012. febr. 7. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
...főleg hogy napi étrendbe raktad a tésztát....ilyen nincs diétánál...naponta meg egy dagadt se eszik tésztát nem egy diétás...fogadd el,ha nem megy akkor ne diétázz...ez az étrend szar..
2012. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úúúristen... Ki mondta, hogy minden nap eszem tésztát??? Már megint nem tudják sokan elolvasni ami le van írva.. Ráadásul nem kell rögtön ilyen szintű következtetéseket levonni.. Na meg ez egy példa nap. áhh midnegy..
2012. febr. 13. 16:54
 13/15 anonim ***** válasza:

NEM kell megsértődni,lázadozni...ha pörköltet,rántotthúst,krumplipürét,rakottkáposztát,rakottkrumplit irsz oda az sem jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ELHISZEM,HOGY FÁJDALMAS AMIKET IRTAM,DE EZ A FRANKÓ:))maradj csak dagi:)nekem aztán oly mindegy:)

2012. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hűűű de intelligens vagy :) Tán nem kéne ennyire ítélkezni, no mindegy, te dolgod.
2012. febr. 18. 21:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Senki nem itélkezett,te kérdeztél valamit amire olyan választkaptál ami nem tetszik...ne én legyek már a mocsok mert vettem a fáradtságot és tippeket adtam a sikeres fogyáshoz...de ha ledagiznak és védekezel,akkor nem tartassz még ott ,hogy diétázz..ha majd nem sértődsz meg a jelzőn,akkor állsz készen!!!sok szerencsét
2012. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!