Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel szerintetek mennyire...

Ezzel szerintetek mennyire lehet hatékony a fogyás? Min változtassak?

Figyelt kérdés

heti 1 gyümölcsnap + ha megoldható akkor víznap

reggeli: 2 toast kenyér parizerrel vagy, 2 tojásból rántotta

tízorai:gyümölcs

ebéd: Bármilyen főtt ebéd ha nem tésztás, max feleannyi amit amúgy megennék ( nem lakom jól )

uzsonna: gyümölcs,

vacsora: 2 toast kenyér sonkaszalámival kevés sajttal


Napközben 3 l folyadék zöld tea+víz + heti 2-3 30 perces mozgás.

173 cm vagyok és 85 kg


Szerintetek kitartással mennyi idő alatt mennyit fogyhatok hasonló étrenddel? ( Eddig kb 5x ennyit ettem )


2012. febr. 7. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács :) egyél piros tányérból. És szerintem mozogj többet. Sok sikert a fogyózáshoz!:DD
2012. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De miért piros tányérból? :) Amúgy az éhséggel egyenlőre nincs gondom, nem zavar.
2012. febr. 7. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a pirosról a tiltás jut eszedbe és nem eszed degeszre magad :)
2012. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja, és minden reggel feketekávé kevés tejjel kis édesítővel, és vacsorára virsli zöldséggel. Eddig ezek voltak..
2012. febr. 7. 21:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia! Az étrend egyetlen egy része jó,megpedig a gyümülcs... a toast-ot felejtsd el,egyél rozskenyeret,parizer egy kaki...egyél helyette pulya-csirkesonkát...reggelire egyél sok zöldésget ezekhez,ha tojás akkor ne rántotta,csak főtt tojás!!!2db de csak egy sárgáját egyél! a gyümölcs köztes időben rendben van...

Ebéd: ha fogyni akarsz,semmilyen tésztát ne egyél...egyél rizst,csirkemellet és zöldséget!!!


vacsorára meg végképp felejtsd el a toast kenyeret!!! vacsorára csak zöldséget és fehér hust (hal,csirke) egyél!!!max egy almát...

tul sok gyümölcsöt se egyél!!!mindent mertékkel!


Ha sajt akkor mozarrela sajt!Szokj hozzá a zöldséghez és gyümölcshöz!!!

2012. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

...előző vagyok...ha a lisztet,és cukrot kiveszed az étrendből akkor a 85kilóból,nagyon könnyen le fogod adni a felesleget!!!


Az elején nehéz,de hidd el két hét utáneszedbe se jut szarokat enni majd.!! sok sikert!!!


és ne feledd!!!SE LISZT SE CUKOR!!!

sok sikert!!!

2012. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba ezt a hülyeséget.

Egyél inkább mindent 5 ször 1 nap, keveset, majd nap végén tornázz. Ez a leges legjobb tuti fogyi receptem.

Ehetsz mondom bármit a zsíros kajától az édességig, csak nap végén fuss, tornázz. :) Én igy fogytam le 1 hónap alatt 5-6 kg.Ez a normális szerintem.

2012. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kene biztatni a zsíros kajakra! Életmód váltás nelkul vissza fogja hizni Az édesség a cukor tudod mire jó? Arra hogy megemeli az intulinod és meg ehesebb legyél!!!! Semmi egészséges nincs benne... Ezért olyan mintha kakit tolnal be... Ha valaki nem tud mértéket főleg nem fogyókúra ideje alatt akkor fölösleges elkezdeni... Arról nem is beszélve ha életmódot akarnál váltani akkor felejtos a kaki csoki meg keksz....
2012. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egy vékony tosat kenyér tényleg annyira rossz??? Nem jobb mint,hogy megennék egy nagyobb rozs zsemlét.. Nem akarom elhinni.. No meg a tésztát maximálisan ki kell zárni örökre? Ebben se vagyok biztos.. A szervezetnek csak szüksége van rá nem?
2012. febr. 10. 15:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha egészségesen akarsz enni,akkor mondom hogy ohne liszt és cukor...sajnos ez van....főleg diétánál!!!!ha elérted a sulyt,akkor egy héten egyszer tarthatsz olyan naot ahol a kivánságod eszed de azt is mertékkel és nem este...sajna ez igy van....a fehér kenyér az liszt...nincs mit tenni...a rozskenyér egészséges!
2012. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!