Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Súlyzós edzés előtt aerob...

"Súlyzós edzés előtt aerob edzést végezni TILOS! " Miért?

Figyelt kérdés

Miért?


Hogyan csináljak súlyzós edzést otthon? Légyszi írjatok tanácsokat! Eddig csak futottam minden nap, de szeretnék elkezdeni súlyzózni és saját testes gyakorlatokat végezni!


Hogyan kezdjek hozzá? Sajnos nincs pénzem konditeremre.


2012. jan. 24. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha erre normális, hozzáértő választ szeretnél, akkor ajánlom, hogy a "Sport" kategóriában tedd fel újra a kérdést.
2012. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

gondolom ennél az oldalnál komplettebb választ senki sem fog írni a gyakorlatokra.

"súlyzós edzésre".


aerob edzést azért ne csinálj nagy terhelésű edzés előtt, mert nagy terhelésű edzés lényege az lenne, hogy az izmaidat megfeszíted. nagyon. ez már elhasznált glikogén tartalékokkal nem nagyon fog menni, akkor meg az edzés is gyengébb lesz, akkor meg már nem azt a terhelést adod az izmaidnak amit igényelnének, egy szóval már nem az az edzés lesz mint aminek nekikészültél. utána levezetésnek jó a futás, ott tök mindegy mennyire vagy már fáradt.


saját testes gyakorlatok? paul "wade?" fegyencedzés (convict conditioning) ezzel foglalkozik.

2012. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

JA, olvastam már a bodybuilderen ezeket, de ezek mind géppel történnek. Én meg pont azt mondom, hogy sajnos nem tudok konditeremre fizetni.


Szóval olyan kell, amit OTTHON tudok végezni...

2012. jan. 24. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:

"Bicepsz állva kétkezes rúddal

Bicepsz ülve egykezes súlyzókkal"

"Guggolás

Guggolás mellső tartással

Guggolás hátsó tartással

Kitörés

Kitörés egykezes súlyzókkal"

"Tárogatás egyenes padon

Tolódzkodás"


nem értem mi a probléma. ezek mind elvégezhetők gépek nélkül. meg még több is, ami fel van ajánlva gyakorlatnak.


plusz a fegyenc edzés, ami eszköz nélküli erősítésről szól. még mindig.

2012. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!