Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy veszitek rá magatokat...

Ti hogy veszitek rá magatokat a sok ivásra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 19:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Fogadjunk, nem alkoholt gondoltál hanem a napi folyadékbevitelt. Én sokszor finom teákat iszok, vagy ízesített ásványvizeket, amit szeretek, abból többet meg tudok inni. Jó megoldás lehet, ha egy ásványvizes üveget hordozol a lakásban, általában az ember többet iszik, ha nem kell a konyhába mászkálnia érte.
2012. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Persze hogy nem az alkoholra gondoltam, minek kérdezném meg, hogy hogyan lehetne sok alkoholt inni? -.-'
2012. jan. 22. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most egy nagy tál kiwit eszem. Tiszta víz az egész, nyamm! Ez is beleszámít a napi folyadékbevitelbe. Mellesleg megszokás, "programozás" kérdése. Cigi helyett egy pohár víz. Nasi helyett egy pohár víz. Jutalomként, frissítőnek egy pohár víz. És így tovább.
2012. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktam teát készíteni édesítővel, meg edzés közben és utána is iszok, mégis sokszor egyszerűen elfelejtem az ivást.
2012. jan. 22. 20:05
 5/6 oyeacch ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés...


Általában haverok és jókedv/bulivágy hatására veszem rá magam, de már csak középkategória a legalja, ha vedelek. Múltkor lement 12 feles, az már elég sok szerintem. Csak az elsőre kellett rávennem magam, a többi már adta magát. Aztán úgy fél óra múlva vissza is adta magát, az már nem volt olyan kellemes. Volt benne whisky, barack és körte. Együtt érdekes gyomorsavas íze volt.


Na hát így.

2012. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen mindig az asztalon van egy 1,5 literes mentes ásványvíz, mellette meg a poharam. Tudatosan figyelek, hogy a 8 óra végére elfogyjon, iszok amikor éppen eszembe jut, ha pedig ittam, rögtön újratöltöm a poharat, hogy mindig tele legyen.


Otthon reggel ízesítetlen tea (meg lehet ám szeretni:) amikor hazaérek, szintén.


Edzéshez alap, hogy iszom, este pedig a kis asztalra teszek egy nagy pohár vizet.


Valahogy így. Minden nap megvan a 2,3-3 liter folyadék.


Egy idő után pedig kifejezetten igényelni fogod, mert megszokja a szervezeted.

2012. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!