Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel veszitek rá magatokat...

Mivel veszitek rá magatokat az edzésre, ha semmi kedvetek nincs hozzá?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik edzőterembe járnak, tehát nincs megkötött időpont az edzésre.


Heti 4x járok, de mire hazaesek a suliból és tanulok, már csak ahhoz van kedvem, hogy leüljek nyugotan gépezni vagy hasonlók. Ilyen helyzetekben hogy veszitek rá magatokat az edzésre?

18/L


2012. jan. 19. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
superpump max-al vagy no xplode-al veszem rá magam
2012. jan. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

zene... ösztönöz...

próbáld ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=DEjmdR50wX4

2012. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+ főleg a ˝keményebb˝ zenék...
2012. jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nova , superpump , novapor
2012. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lány vagyok én is kb annyi idős mint te:)


én viszont csak heti 2x tudok eljárni, mert dolgozok suliba járok és tanulok is

én iszonyatosan szeretek edzőterembe járni engem pl az is ösztönöz h szép formás leszek nyárra :) meg megerősödök :) nem leszek olyan nyeszlett, meg hát nem utolsó sorban mennyire jó már beállsz a tükör elég és megnézed pl a popsid és sokkal kerekebb lett vagy még az is h befeszíted a karod és látszik h izmosodtál :) ez am tök jó érzés ad egy kis pluszt :) önbizalmat:) és nem ucsi sorba lemegyek a terembe és van egy csomó jó testű pasi " akik arra ösztönöznek h csináljam csináljam csináljam :D

2012. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem az ha pl.: pankrációt nézek, Dwayn the rock Johnson, john cena, stb. alakok.
2012. jan. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!