Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel, hogyan veszitek rá...

Mivel, hogyan veszitek rá magatokat olyankor hogy menjetek el edzésre/edzetek ha nincs rá egyáltalán kedvetek?

Figyelt kérdés

Nekem fociról van szó. 3hónapot nem tudtam járni a lábam miatt, most mikorra jó lett és tudnék járni (1hete kezdhettem el újra) meg nincs kedvem... Vagyis... A múlt héten elmentem egy edzésre, nagyon tetszett, nagyon jó volt. Ma is volt edzés de nekem annyira nem volt kedvem meg fáradt is voltam kicsit a sulitól hogy inkább aludtam... Hogy vegyem rá magam legközelebb ha ugyanez lesz? Az anyám nem is nagyon támogat a sportban, mert szerinte úgyis csak egy újabb "hóbort" és úgyse tart sokáig... A bátyám,nagymamám és az apám viszont támogat, de én meg sokszor nem is hiszek magamban... Véleményem szerint nem vagyok valami nagy talentum viszont azért szeretem. De ilyenkor komolyan elgondolkodom magamon, hogy tulajdonképpen így mit is akarok, jogosan nem hisz bennem az anyám, pedig én be akarom neki bizonyítani hogy ez nem csak egy hóbort, imádom a focit,nézni,művelni de így nem tudom mi lesz, ha inkább alszok edzés helyett...

15/F


2010. szept. 13. 19:09
 1/5 anonim válasza:

Hát én ilyenkor arra gondolok,hogy jobban fogom érezni magam az edzés után.Meg hogy vékonyabb izmosabb leszek.Meg ilyenek.Mondjuk én könnyen ráveszem magam arra,hogy edzzek úgyhogy...:)

14/L

2010. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokszor nekem sincs kedvem mert néha lusta és fáradt vagyok, de ha eltervezem reggel, hogy megyek, akkor elég csak elindulni, tehát kilépni a kapun és onnantól már szinte magától megy, :)) most perpill nincs másra gondod, csak tanulni és sportolni, ugye? Akkor ne vesztegesd az időt! Én család és tanulás mellett futok napi 7-8 km-t és nagyon jó érzés, hogy "ezt is megcsináltam".

Szóval csak hajrá és légy motivált:)))

34N

2010. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát haver, az a helyzet, hogy sehogy máshogy nem tudod rávenni magad, minthogy szépen elmész az edzésre.

Van hogy én is kihagyok egy-két edzést, és ellustulok. Ezt általában úgy küszöbölöm ki, hogy nem foglalkozok a kifogásaimmal, hanem szépen felveszem a ruhám és megyek edzeni. Egyébként próbálj ki más sportokat is, mert lehet hogy nem a foci az igazi. Egy ideig én is fociztam, meg kb 6-7 sportot űztem, volt hogy többet is párhuzamosan, de aztán rátaláltam az igazira:)

Fejben dől el!

2010. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kiskoromban próbáltam ping-pongozni egy ideig tetszett aztán abbahagytam. Biciklizni szeretek még de azt nem tudnám csinálni versenyszerűen. Focizni akarok/szeretnék holnap edzés nem érdekel bármilyen fáradt is leszek essek össze az edzésen tőlem de ott akarok lenni!

2010. szept. 15. 20:39
 5/5 anonim válasza:
Esőben, napon, szélben, sokszor viharban is megvan tartva az edzésem - sárkányhajó - de nem érdekel, elmegyek, ha szarrá fagyok akkor is, mert ezt akarom csinálni, ezt akarom űzni, és tökéletesíteni. Ez az, fejben dől el (Y)
2010. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!