Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan veszitek ra magatokat...

Hogyan veszitek ra magatokat a sportra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Belenéztem a tükörbe, és akkor mondtam hogy elég ebből.


Meguntam, hogy ilyen hülyeség miatt kerülök hátrányba mint a kondíció.


Ez az egyetlen olyan dolog amit nem vehetnek el tőled, és mindig készenlétben van. Az izmok nem kerülnek pénzbe.

2009. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretek mozogni :)

persze olyan mozgásformát választottam, amivel nincs bajom ( pl futkározósakhoz nem elég erős a tüdőm, és rosszul leszek elég hamar)


Ezért táncolok és sajna mostanában elég ritkán, de lovagolni szoktam. Meg majd valamilyen középkori fegyveres harcot is szeretnék tanulni :)

Szóval olyasmiket csinálok, amit szeretek.

22/L

2009. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

imádok sportolni minden alkalmat kihasználok

kosarazok, focizok, kézilabdázok, röplabdázok, floorballozok futok stb..ami épp jön

engem nem kellett nagyon noszogatni h "sportojjá' fiam"

2009. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rákattantam a biciklizésre és mostanában ha nem fáradok el eléggé akkor nehezebben alszom el
2009. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eleinte azt mondogattam közben hogy kitartás!!
2009. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Napozinnal
2009. szept. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én nagyon lusta vagyok, és soha nem érdekelt, hogy mit eszek és mennyit mozgok. Kb. egy hónapja, hogy azt mondtam magamnak, ennyi és ne tovább, 20 éves vagyok és akkora mint a ház. Nem sanyargatom most se magam, de húst szénhidráttal együtt nem eszek, és hetente minimum kétszer 40 percet kocogok, ha meg arra nincs idő akkor felülésezek, mert az csak 10-15 perc.

És láss csodát, már az 5. kilómtól szabadultam meg, és nem sok van vissza, hogy végleg az összes kipárnázott részem feszes és karcsú legyen.

Ne add fel!!!

2009. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én focizni szoktam a barátaimmal,és kosarazok az iskolában,nagymamámnál kerékpározok,ha el kell menni vásárolni a sarki boltba akkor oda is futva megyek+még otthon is a napi 25 fekvőtámaszt lenyomom és 5kg-s súllyal súlyozok,pedig csak 12 éves vagyok...
2009. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapból szeretek focizni, egyszerűen örömmel tölt el. Néhány hónapja elkezdtem konditerembe járni, mert igaziból ráébredtem, hogy lehetnék izmosabb is.. Azóta már néha amikor a suliban rohadok akkor már várom, hogy végre edzhessek. Egyszerűen jó érzés látni magadon a fejlődést és érezni, hogy egyre erősebb vagyok. Nem mellesleg jól is fogsz kinézni.
2009. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!