Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, de...

Le szeretnék fogyni, de imádok enni. Ti hogy veszitek rá magatokat a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Mostanában elég stresszes az életem, és ezt sajnos evéssel vezetem le. Mozogni kutyasétáltatáson kívül nem szoktam. Szóval punnyadt vagyok. Szeretném magam rávenni a fogyásra, de egyszerűen képtelen vagyok nem enni. A hülye fehérlisztes, cukros kajákat. Ti hogy veszitek rá magatokat, hogy ne egyetek, és hogy mozogjatok?
2010. okt. 2. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Énis ebben a cipőben járok...:/ Énis kiváncsi lennék rá.
2010. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
sétálj többet a kutyával, aztán kezdjetek futni is ;)
2010. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A fehérlisztes, cukros kajákat bepakolod reggelre. Akkor amúgy is kell az energia, amit akkor beviszel, elégeted napközben, szóval... Persze csak ésszel, nem hányásig, de ehetsz.

Délben egyél valami főttet, délutánra pedig könnyítsd a kajákat. Mivel reggel ettél a kedvenc egészségtelen kajáidból, már nem fog hiányozni (első napokban még talán, de aztán nem). Délután kis adagokat egyél, fehérjét, zöldséget (ideális esetben salikat).

És vigasztaljon az a tudtat, hogy reggel ismét svédasztal.


Emellett pedig a mozgás kellene, az elhatározás. Előbb próbáld ki az evést, ha sikeres, és érzel/látsz valami változást, akkor felbátorít. De kezdd el magad szoktatni a gondolathoz, hogy meg kell majd mozdulni. Akár a kutyával együtt, vagy szervezz be barátnőket otthoni dvd-tornára, vagy valami népi aerobicra.


Sok sikert!


25/L

2010. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, inkább az élet hozta a megoldást. Sürgősségi osztályon kellett dolgoznom, ahol kb. a gatyáját is elhagyja az ember - na ott egy hónap alatt lement 5kg. Most pedig kibányásszák a bölcsességfogaimat, ehhez is nagy reményeket fűzök... :-)

Egyébként tapasztalatom szerint ha az ember néhány napig képes "ellenállni", utána megszokja, hogy kevesebbet (vagy legalábbis kisebb cukortartalmú dolgokat) eszik, és nem hiányzik annyira a korábban megszokott "veszélyes kaja". Sok sikert!

2010. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Én is jártam ebben a cipőben. de miután kerestem valami jobb elfoglaltságot a stresszre az evés helyett,és megpróbáltam nem gondolni a fogyásra,elmúlt a stressz is meg a süteménymániám ellenére leadtam 10 kilót 2 hónap alatt.Persze némi mozgás,nem árt,a pörgős "agresszív" zene és a táncolás nem csak jó móka,oldja a stresszt, de felgyorsítja az anyagcseréd is.

És most már csak akkor eszek ha éhes vagyok,de akkor annyit amennyi jól esik. :)

2010. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Célt kell kitűzni, hogy miért is akarsz lefogyni, és valahányszor kenyérhez stb nyúlsz, azt idézd eszedbe. Előre el kell tervezni, megvenni a következő napi kaját, nem bekukkantani a fridzsiderbe, hogy mi van. Nasinak gyümölcs, nyers zöldség, néha olajos magféle.
2010. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló tökéletes választ adott! :) Én is így csinálom. Esténként, ha rámjön az evés, akkor szotyizok helyette egy-két marékkal + egy alma utána.
2010. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

3. válasz tök jó!


és hidd el, csak az elején nehéz, ha azt kibírod, fog jönni az eredmény ami erőt fog adni!

2010. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat:) És hogy nem oltottatok, mert elsősorban arra számítottamxD

Hát igen, muszáj lesz megerőltetnem magam. Célkitűzésem van, meg elhatározásom is, csak nem elég erős. Pedig már nagyon nem érzem jól magam a bőrömben, kb. 15 kg súlyfelesleg van rajtam,amitől el kell kezdenem megszabadulni.

2010. okt. 2. 14:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, imádok enni. Elkezdeni szörnyen nehéz, ezért sokáig egykét nap után mindig feladtam az egészet, minek, de ha kicsit kibírod, simán ráállsz, legalábbis én így voltam vele.
2010. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!