Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így, (BŐVEBB...

Mennyit fogyhatok így, (BŐVEBBEN LENT)?  

Figyelt kérdés
Fogyhatok-e úgy hogy ha 1800 kalóriát fogyasztok , naponta kb. 40 percet tornazok , de azt úgy hogy amikor idő van rá csinálok olyan 100 gugolást , 20 hasizmot stb... egész addig amg érzem , hogy nem bírom tovább. Máskép edzeni nem tudok mert a munkám nem engedi. Van esély rá, hogy így olyan 2 hónap alatt fogyok 4kg-t?
2012. jan. 9. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom ne számold a kalóriát. Egyél ésszel, és okosan. Igenis felejtsd el az édességet és egyéb popsi növesztő szemetet.

Nem kell kínoznod magad ahhoz, hogy fogyásnak indulj. Csak meg kell válogatni mit és mikor eszel meg. A torna nagyon jó ötlet. De fontos lenne, hogy tudd, hogy kell megfelelően guggolni, vagy hasprést csinálni. Mert egyáltalán nem mindegy. Ha csak négy kiló felesleg van rajtad, akkor lehet hogy kicsit nehezebben indul majd be a fogyás, mint egy súlyosabb embernél, de ne add fel akkor sem. A heti egy kiló fogyás az egészséges, ennél több nem tesz jót.

2012. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rubint Rékás videókbol tanultam a gugolásokat és a többit , sajnos én is úgy vagyok, hogy olyan 5kiló van rajtam, ami nem tűnik fel annyira de engem zavar. Azt hiszem, hogy a kalória számolással le is állok, mert nehéz betartani , aztán meg ha több sikerül már mérges vagyok . Köszönöm a válaszodat. Örülnék más véleményének is .
2012. jan. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!