Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás céljából elkezdjek...

Fogyás céljából elkezdjek úszni, vagy szélesedne a vállam?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, kb 174 cm és 74 kg.:S

Arra gondoltam, hogy elkezdek úszni, mert azt szeretek és már jóideje abbahagytam minden sportot:\ Mást nem szeretnék folytatni, de eljárnék úszni, mondjuk heti 2x, nem túl sokat, kb 1 órát. (ha van időm, akkor többször, meg biztos olyan is lenne, hogy nem jutna rá időm:D)


Elszánt vagyok emiatt, de a csontozatom így sem túl vékony (vagy nem tudom, hogy mondják:D) és attól félek, hogy a vállam nagyon széles lenne. Így sem kicsi (bár nem túl nagy még), csak hát...nem szeretném, hogy túl nagy legyen:S

Szóval?:)


2012. jan. 2. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kalória deficitben nem izmosodik a vállad, de ha több energiát viszel be, mint amennyi szükséges, akkor fog.
2012. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

" a csontozatom így sem túl vékony (vagy nem tudom, hogy mondják:D"

igen. úgy mondják, hogy van csontvázad. ez már különlegessé tesz, de nem annyira egyedi dolog.

2012. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: ezt leírnád érthetőbben? Nem értek az ilyenekhez:DD


2. válaszoló: arra gondoltam, hogy mégha teljesen lefogynék és zörögnének a csontjaim, akkor sem lennék vézna, mert ilyen az alkatom, a CSONTJAIM vastagok....

2012. jan. 2. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

ez elég gyenge duma.. egyébként, minden 2. dagadt embernek ritka vastagok a csontjai. csak úgy egyébként megjegyzem. ebben az országban mindenki erős csontozatú :D

annyit kell tudnod, hogy az izomfejlődéshez sok energia és tápanyag kell. ha fogysz, nyilván nincs fölösleges sok energiád, mert kevesebbet eszel. így elég nehéz lenne izmot építeni.

2012. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Na most ne idegesíts már ezzel:D! NEM azt mondom, hogy a csontozatom miatt vagyok kövér. Csak azt, hogy ha 1 rohadt deka fölösleg se lenne rajtam, akkor sem néznék így ki alakra: [link]



De azért szeretem az ilyen hozzád hasonló nagyon okos embereket :))) ja és "ebben az országban mindenki erős csontozatú"--nem, nem csak ebben az országban mondják ezt:D

2012. jan. 2. 20:23
 6/13 anonim ***** válasza:

én meg szeretem, amikor jól veszik a humort. ez fontos.

te voltál már OLYAN gebe? mert addig amíg nem, ne mondd, hogy nem lehetsz hasonló. viszont kicsit visszaveszek, tényleg nem ismerem a testalkatodat. de dobhatnál fel egy képet.

2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Veszem a humort, csak tényleg nem ismersz. "e voltál már OLYAN gebe? mert addig amíg nem, ne mondd, hogy nem lehetsz hasonló."--> gebe még nem voltam, de sovány igen:D ÉS tudom, hogy a többi sovány lányhoz képest "nagyobb"voltam. (persze nem durván, csak na:D) ÉS az nekem tökéletesen megfelelne újra.


A kérdés tehát. Mondjuk ugyan úgy, annyit eszek, mint eddig. Elkezdek úszni, akkor nagyon széles vállam lesz? (tudom, ha továbbra is így eszek, akkor nehezebb lesz a fogyás, de legalább kcisit edzeném magamat. Tehát maradjunk a vállas kérésnél:)


(ja, képet nem raknék):D

2012. jan. 2. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:

nem lesz. úszással, célirányos étkezés (az izmosodás segítéséért) nélkül nőknek egy vállas testalkat elérése a tipikus 10 éves terv, vagy maga az örökkévalóság.. nézz meg úszónőket, ők 1. baromi sokat edzettek, 2. ők direkt úgy táplálkoztak, hogy fejlődhessenek, 3. lehet súlyzóztak.

na ez kell, hogy meglátsszon, úgyhogy emiatt ne aggódj.

2012. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2012. jan. 3. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a legvastagabb női csontozat se több 9 kilónál :D

De amúgy én értem, amit mondasz :D

2012. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!