Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az első benyomásod az...

Mi az első benyomásod az alakomról? (kép. )

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, tudom, hogy unjátok ezeket a kérdéseket, csak azért tettem fel a kérdést, mert komolyabb fogyókúrába szeretnék belevágni. Tudom, hogy rossz a képek minősége de először túl sötétre sikerültek, és utólag kellett őket felvilágosítani. Nagyon rossz a helyzet? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 27. 18:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
5-6 kiló mínusszal számolj, nem vészes ez
2011. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Hú, én most kezdtem fogyózni és kb ilyenre szeretnék fogyni :D

Persze én már idősebb vagyok és 2 porontyot szültem az elmúlt években.


Egyébként tök szép vagy és egyáltalán nem vagy még csak husi sem, de igazad van, ilyenkor kell elcsípni! 5 kilót lőnék be max én is.


33N

2011. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. szept. 29. 21:54
 24/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is 5 kilót kéne fogynod.
2011. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van, szép cicikkel. :)
2011. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Téged már láttalak, egy másik kérdésnél linkeltél be képeket. Akkor a modellarc volt a kérdés, és eléggé lehúrrogtak:(

Modellséghez nem vagy magas, alkatilag nem kell 10 kilót fogynod, aki ezt írta az elején az nem reális, sztem max. 5 kilót kell fogynod, de ha így maradsz, sem vészes.

Szép és csinos vagy, ne akarj csontsovány lenni. Árt a fejlődésednek. Fitalnak nézlek.

Neten keress rá a modellügynökségekre, készíts az arcodról pár szép, igényes képet, küld el nekik, és hátha meglátják benned azt, amit ők keresnek! Próba, cseresznye:) Pofánvágni nem fognak:)

2011. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

"Jó alakod van, szép cicikkel."

Ó köszönöm :D Aranyosak vagytok.

Utolsónak.

Köszönöm kedvességed, amúgy már voltam modellügynökségnél, készítettek rólam legalább 100 fotót, szimpatikus voltam nekik. Önszántamból hagytam ott, mert úgy gondoltam, hogyha ennyire "tetszem" nekik, akkor majd minél inkább ki akarnak használni, így is volt, túl sok pénzt kértek, és úgy gondoltam, hogy inkább nem vágok bele. De ők alkalmasnak találtak. :) Csak úgy mellékesen kérdeztem meg néhány embert, de ha nekik nem ez a véleményük, hát ez van. :) Amúgy szerintem olyan 5 kilót le fogok dobni. ;)

2011. szept. 30. 14:45
 28/31 anonim ***** válasza:

Hát, sok szerencsét az 5 kg "ledobásához! :)

Én 70 kg-ról indultam, most vagyok 63 és nem is látszik! Mert, hogy én nem látom, az még egy dolog, de azok az ismerőseim sem, akik még anno láttak, 70kg-osan utoljára és most újra...

Egyébként már bocsi, de nem tudom, miért vagy olyan nagyra az arcoddal :/ Szerintem tök átlagos. Bocsi :S

2011. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ja, és én is 170 cm vagyok.
2011. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi, kimaradt egy idézőjel!
2011. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!