Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az első benyomásod az...

Mi az első benyomásod az alakomról? (kép. )

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, tudom, hogy unjátok ezeket a kérdéseket, csak azért tettem fel a kérdést, mert komolyabb fogyókúrába szeretnék belevágni. Tudom, hogy rossz a képek minősége de először túl sötétre sikerültek, és utólag kellett őket felvilágosítani. Nagyon rossz a helyzet? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 27. 18:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép vagy (20/L)
2011. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép vagy, csak ne hordj ilyen felsőket, mint pl. ami a képen van.. :)
2011. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Na, igen ezt még írni is akartam, csak kiment a fejemből. Direkt vettem fel ilyen "szűkebb" ruhákat, hátha könnyebb megállapítani, hogy milyen az alakom.
2011. szept. 27. 18:54
 14/31 anonim ***** válasza:
Tök modellarcod van,az a tipikus flegma komor... Rágyursz és akár jelentkezhetsz válogatásokra is
2011. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

így ruhában azt mondanám, hogy 5 kg mínuszba jól jönne. de ált. a ruha nagyon sok mindent eltakar, úgyhogy lehet 10 is lemehetne. ha én feltennék egy ruhás képet hülyének néznének hogy miért fogyózom, a fürdőruhás képem láttán meg hívnák a grínpíszt :D:D

egyébként hány cm/kg vagy?

2011. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
170cm/65kg.
2011. szept. 27. 19:51
 17/31 anonim ***** válasza:

hű, akkor elég rossz alkatod lehet, mert én 175/74 kg-val valahogy sokkal vékonyabb voltam...

az értékeid alapján 5 kg minimum, de ha úgy nem tesztel magadnak, még pár kg lemehet :)

2011. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
De ez azért alkattól is függ. Van egy barátnőm, aki vékony csontú, nem úgy mint én, és ő 170cm/70kg, és sokkal vékonyabb mint én...
2011. szept. 27. 20:05
 19/31 anonim ***** válasza:

tudom, azért írtam, hogy rossz az alkatod :) nem a csontok miatt, hanem az aránytalanság miatt.


nekem pl. a felsőtestem undorítóan vékony (nuku mellek, kiugró bordák), a combom meg a fenekem meg még mindig tehénnyi (60 és 102 cm asszem).

a barátnőm meg pipaszár lábak és mellé hordóhas, D kosár...


nem vagyunk egyformák és ezért nem is szabad valakire hasonlítani a fogyi végén, hanem a saját alkatunkból kihozni a legtöbbet :)

2011. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Magaság ,súly tejesen ugyan az mint neked, és úgy néz ki mind ketőknek ugyan aról a hejről kell fogynia derék:)
2011. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!