Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszik, hogy fogytam?

Látszik, hogy fogytam?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok keseredve, mert még senkinek sem tűnt fel, hogy fogytam... :-(

Ezek szerint csak én látom, mások nem?


[link]


175 cm magas vagyok, a bal oldali kép 1 éve készült, akkor 125 kg voltam, a jobb oldalit ma reggel készítettem, most 95 kg vagyok.

Tudom, hogy ez még nagyon sok, jövő nyárra szeretnék 70-75kg lenni.

Jó úton haladok?


2011. szept. 27. 09:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

9,40 vagyok, na így már sokkal jobb!! Így már szemmel láthatóan fogytál, a vállad és a combod is keskenyebb lett, és a hasadból is ment le.

...

Mivel 1 év alatt mentek le a kilók, gondolom, hogy nem koplalással csinálod, igazából ezt a kötözködőknek írom. Havi 2-3 kilót fogyni teljesn jó és normális dolog, nemcsak "vízvesztés".

Ha eddig nem tetted (mert nagy túlsúllyal kímélni kell az izületeket), most már elkezdhetsz mozogni.

2011. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább az oldaladon látszik szerintem.

De rohadtul irigyellek a derekadért, hogy ilyen súly/méretek mellett is ennyire hangsúlyos.

2011. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatra se keseredj el, mert nagyon jó úton vagy, és ez látszik is! 30 kg-ot fogyni nem kis teljesítmény! Erőt és kitartást kívánok hozzá!

Egyébként én is szívesen olvasnék a hogyanról, ez talán másnak is adna segítséget és lelkesedést (pl. nekem is) :)

2011. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Látszik leginkább a hasadnál az "úszógumi" területén,és a combodnál is látható,csak így tovább!!;)
2011. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
A bal oldali képen barna a bőröd, ami azért vékonyít. Ez is egy ok, amiért nem annyira szembetűnő a különbség. Inkább a csípődnél látszik a fogyás. Egyébként a túlsúlyod ellenére valóban szép arányosan vagy telt. Van derekad is, a hasad sem aránytalanul nagy, mint a kövér embereknél gyakran. Ezért ha szép lassan lefogysz, egész jó nő válik belőled, de azért nem ár, ha tornázol is mellette.
2011. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia, persze hogy látszik. Nem tudom mit csinálsz, de folytasd, jövő ilyenkorra bomba csaj leszel, kitartás!
2011. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"Aczél. válasza:


ha az érdekel, mit látnak rajtad fogyásilag, az kicsit szerencsétlen eset, ilyen emberek általában

- anorexiáig cses.zik szét magukat

- fogyózol (eleve értelmes, tájékozott ember nem fogyókúrázik) akkor meg jön a zsírosodás "


Ilyen semmitmondó választ is mindig csak te tudsz írni. Annyira negatív vagy! sosem a kérdésre válaszolsz, mindenki kérdésébe viszel egy kis rosszat,melyből az jön le, hogy csak amit te csinálsz (bármi is legyen az) csak az ajó, a többi ember pedig egy sz**. cinikus vagy és utálom, hogy minden fogyis kérdésnél osztod ezt a csekély észt..

2011. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Aczél elvtárs,mi a probléma,mitől gőzöltél így be?:D
2011. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

a másik képen sokkal jobban látszik! meg szerintem érdemes lenne (lett volna) egy képet oldalról is lőni, mert szerintem a hasadból is nagyon sok mehetett le. a fenekedet meg nem látni, de lehet onnan is tűnt el pár hurka.

ne add fel, nagyon ügyes vagy!

így tovább, több mint a felén túl vagy, és a másik fele sokkal jobban fog látszani ;)

2011. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

A csípő és derék tájékon nagyon jól látszik, hogy fogytál.


A kép még így is csalóka, mert a régin sokkal barnább vagy, ami vékonyít, és simábbnak mutatja a bőrt.


A környezeted azért nem veszi észre, mert napról napra, folyamatában látja a változást, és a ruha sokat takar.


Ja, a vállad is keskenyebb.


Egy fénykép csalóka lehet azért is, mert az is számít, hogy egy kicsit bedöntöd a fényképezőgépet.

2011. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!