Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látszik, hogy fogytam?

Látszik, hogy fogytam?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok keseredve, mert még senkinek sem tűnt fel, hogy fogytam... :-(

Ezek szerint csak én látom, mások nem?


[link]


175 cm magas vagyok, a bal oldali kép 1 éve készült, akkor 125 kg voltam, a jobb oldalit ma reggel készítettem, most 95 kg vagyok.

Tudom, hogy ez még nagyon sok, jövő nyárra szeretnék 70-75kg lenni.

Jó úton haladok?


2011. szept. 27. 09:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Látni még nem látni,de ne hagyd abba..Csak te érzékelheted a fogyást úgy,hogy rájössz hogy egyre jobban beleférsz a régi ruháidba..
2011. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Látszik valamennyire,viszont a bal oldali képen sokkal jobban néztél ki,a bőröd is meg a melled is szebb,feszesebb volt.
2011. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Még nem feltűnő a változás, de látszik. Sokkal kisebb az úszógumid, és a combod is kisebb. Azoknak, akikkel nap mint nap találkozol, persze, h nem tűnik fel, hiszen ez egy lassú folyamat, és az apróbb változásokat (mint hogy lemegy 1cm vhonnan, vagy fogsz 1kg-t), nem nagyon lehet észrevenni. Nagyon szép, amit elértél, csak folytasd tovább:)
2011. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj. Én nem olvastam el a szöveget, csak megnéztem egy képet, és őszintén szólva azt hittem, hogy a bal oldali a frissebb kép...

DE: nehéz úgy összehasonlítani, hogy nem egyforma méretűek a képek, optikai csalódást okoz, hogy amelyiken elvileg vékonyabb lennél, az nagyobb méretű. Kicsinyítsd kb. egyforma méretűre a képeket, és úgy töltsd fel.


Amúgy ne add fel, a 125 kiló nem csak esztétikai probléma, hanem az egészsgedet is veszélyeztette.

Gratulálok, jól csinálod.

2011. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

[link]


Azt hiszem így kb hasonló méretű a két kép.

Köszönöm a válaszokat.

2011. szept. 27. 09:48
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

na,így már jobban látszik a különbség!

ezen már feltünőbb hogy derékban vékonyabb vagy,és a combod is vékonyodott!

csak így tovább!!

2011. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Így már tényleg jobban látszik, nagyon nem mindegy, hogy a képek egymás mellett mekkora méretűek. :)

Látszik az, ne aggódj! Majd szépen lassan mindenki észreveszi, és megdicsér! :)

Gratulálok, és kitartást!

2011. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

ha az érdekel, mit látnak rajtad fogyásilag, az kicsit szerencsétlen eset, ilyen emberek általában

- anorexiáig cses.zik szét magukat

- fogyózol (eleve értelmes, tájékozott ember nem fogyókúrázik) akkor meg jön a zsírosodás


inkább egészséges életmóddal próbálkozz, amúgy csak szop.acs lesz, előbb vagy utóbb :)

2011. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az látszik hogy te teszel azért hogy fogyhass, csak így tovább és akkor már eredményesebb lesz :)
2011. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Hungy ***** válasza:
100%

A fogyókúra során viszonylag sok vizet veszít az ember, és ez gyakran csak a mérlegen látszik meg, a tükör előtt nem annyira. Például neked az úszógumid egy igen makacs fajta, nyilván az fog utoljára eltűnni, ha folytatod ezt a dicséretes tevékenységet.

A fogyókúrázókkal nagyon gyakran előfordul, hogy például 100 kilóról viszonylag gyorsan lemennek 90-re, de szemmel látható változás nem történik, csak a mérleg mutat egy tízessel kevesebbet. Amikor azonban tartják egy-két hónapig ezt a 90 kilós súlyt, akkor a testük szépen lassan elkezd alakulni, és csak később látszik az eredmény. Gyakran hallom, hogy nem akkor lettek megdicsérve az ismerősök által, amikor leadták, hanem 1-2 hónapra rá, mert akkor látszik meg.


Nem tudom, milyen fogyókúrát folytatsz, de mindenkinek azt tanácsolom, hogy ne fogyókúrázzon. Ne csinálj semmi olyasmit, amit majd a fogyókúra befejeztével másképp fogsz csinálni. Akkor ugyanis vissza fogsz hízni. Életmódot válts! Olyasmiket vállalj be, amit egész életedben be tudsz tartani. Így lassabb lesz a fogyás, de rögtön látni fogod a tükörben is, és tartós lesz. Nem két hónap alatt híztál meg, ezért ne is próbálj meg lefogyni két hónap alatt, mert a szervezeted megsínyli.

Gratulálok, nagyon szép, amit eddig elértél, és sok kitartást kívánok a továbbiakhoz. Az élethez pedig nagyon sok örömet, vidámságot, és boldogságot!

2011. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!