Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 6 kilót, de nem...

Fogytam 6 kilót, de nem látszik. Miért?

Figyelt kérdés
Nem az izmomból fogytam, mert közben sportoltam is. Bár még kéne fogynom kb. 10-et, de ha ez nem látszik, akkor az is ha fog, csak minimálisan, nem?
2011. szept. 25. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én 10 kilót fogytam és senki se vette észre aztán sokáig nem fogyóztam majd 5 kilót fogytam és azt mindenki észrevettem.6 kiló nem sok és szerintem nem csak 1 helyről fogytál.szerintem folytasd tovább és biztos h fog látszani
2011. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is pont ennyit fogytam, és én látom magamon. fehérneműben, a tükörben. de a ruháimon csak picit észrevehető, pl. kevésbé feszül a hasamon a nadrág, egy lyukkal arrébb kell dugnom az övet, elég az M-es felső is, stb.

de a környezetemből senki nem vette észre, talán azért, mert felül mindig vékony voltam, alul meg combos-faros, és állítom, hogy ez a 6 kg szinte mind felülről ment le. szóval most még nagyobb a kontraszt. nem baj, még ugyanennyi és eltűnik a nagy s.ggem, akkor majd látni fogja más is :)

2011. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 büdös márton válasza:
mert nem sz@rtál elötte;) valószinüleg nálami is ez van.
2011. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!