Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülni fog decemberig vagy...

Sikerülni fog decemberig vagy januárig?

Figyelt kérdés

Sokszor fogtam neki a tornának, legutóbb a nyáron, de sajnos abba hagytam. Kb 1,5 hónapot tornáztam kitartóan - az eredmény szemmel látható volt, de sajnos feladtam.

Most újra szeretném elkezdeni, a következő képpen: odafigyelés az evésre és napi kb 1 óra sport. (gyors gyaloglás, illetve időnként Rékázás).

Szerintetek sikerülhet?

Illetve mivel kerülhetném el a lustaságot? Mert az első 1 hónapban nagyon aktív vagyok, de utána valamiért elkezdek csüggedni... :/ És ez nem jó.

Tippek? (most kb. 75 kiló vagyok és szerintem 165 - vagy valamennyivel több cm)

Szerintetek mennyit fogyhatnék decemberig, januérig? Sikerülhet?


2011. szept. 9. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt 1kg leadtam az alábbi módszerrel:

Semmi féle ételt nem tagatam meg magamtól,amire fájt a fogam meg ettem, csak nem egyszere hannam szét osztva.Naponta 5-7 ettem kis adagokat,főételt minimum egyszer,kisebb adagot a megszokotnál.Tartottam egy édeség napot amikor csak is csokit ettem ,számolva pontosan az energia bevitelemet (így nem kivánom később a csokit)

2011. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! A kajabeosztás megvan, mindig is úgy ettem, hogy többször keveset. Bár az egész napos édességevést én nem bírnám ki, attol tuti rosszul lennék. Akkor inkább a suliban eszek csokit reggelente. (akkor sem egy tábla milkáról beszélek..)
2011. szept. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!