Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez decemberig sikerülhet,...

Ez decemberig sikerülhet, segítséget kérek?

Figyelt kérdés
86kg-ról -70kg-ra fogyni
2011. ápr. 7. 16:51
 1/5 bix ***** válasza:

simán


kitartás, eltökéltség kérdése.


diéta és kardió, azaz magas intenzitású mozgás magas pulzusszámmal. még többet is tudsz decemberig

2011. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, előbb is.

88-ról fogytam 70-re, 3 hónap alatt.

2011. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan csináltad?
2011. ápr. 7. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád ezen az oldalon a kérdések és válaszok nagy részét, akkor látnád, hogy akik lefogytak, azoknak a túlnyomó többsége egészségesen kajált, és sokat mozgott. Csodák nincsenek. Decemberig 16 kiló? Havi két kilót kényelmesen lehet fogyni. Sőt, havi 4-et is simán. Csak neki kéne állni.
2011. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

17:35

Nem ettem kenyeret, krumplit, tésztát, rizst és rántott ételeket.

Tojás, felvágott, májkrém, kőrözött minden kenyér nélkül, max sajtot, paprikát, paradicsomot, hagymát ettem hozzá.

Kőrözöttet bele töltöttem sonkába.

Gulyás levesbe nem tettem krumplit, rakott kelbe rizst, gomba leves v. karfiol levest úgy tettem fel mint a gulyást majd bezöldségeltem. Husikat ettem salival.

Ilyesmiket+ minden nap torna, rengeteg ásvány víz.

Norbi édességeket ettem folyamatosan.

Persze, most már eszem teljes kiőrlésű kenyeret is, de már sokat fogytam, elég ha 2 kilót fogyok havonta, akkor is csini leszek a nyárra.

2011. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!